Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen társkeresőket érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen társkeresőket érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés

Badoo, Tinder, Pinkvanilla - ezeken kívül létezik még olyan társkereső, ahol leszbikus nőkkel lehet ismerkedni?

Kinek mi jött be? :)


Előre is köszönöm az ajánlásokat!


29/N



2018. szept. 6. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Számtalan ilyen kérdés volt/van a gyakorin, de neked is mondom, egyik társkereső sem 100% megbízható, sok a kamuzós pasi, egyéjszakát kereső lányok, hamis profilképpel rendelkező felhasználó.

Szóval ugyanazt mondom neked is, ha Pesti, vagy környékén élő vagy, látogass el Budapesten a Belgrád rakparton található WhyNot Café-ba, ahol személyesen ismerkedhetel lányokkal.

Még mindig jobban preferálom a személyes ismerkedést, mint a netes társkeresést.

Utóbbi egy zsákbamacska... nem tudod, mi rejlik a zsákban!


L/L

2018. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért lettem lenullázva???

Valami rosszat mondtam volna?????????

2018. szept. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lepontozás is mutatja az oldal és az emberek színvonalát.
2018. szept. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki küldhette rá, de nem én voltam!

Köszi a választ! :)

2018. szept. 7. 08:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg az Okcupid nevű társkeresővel lehet még megpróbálkozni. Ott beállíthatod, hogy csak nőket keresel és hogy csak nők láthassák a profilod. Nekem volt itt jó tapasztalatom. Ne tévesszen meg hogy angol nyelvű. Sok magyar is fent van. Sok sikert! :)
2018. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!