Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Honnan tudjam, hogy tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy tényleg bi vagy leszbi vagyok-e? Vagy csak egy kíváncsi hetero.

Figyelt kérdés
Voltam férfival, nem izgat, ha a péniszét beteszi. Sőt, a szex ennek a része engem lehangol (ujjazast,oralt szeretem simit,csokokat). Nőkre felizgulok és szívesen kipróbálnám veluk. Az őszintén pozitívan hangzik egy ilyen kapcsolatban, hogy érzelmesebb egy szeretkezés és nincs pénisz. A férfi test szép (ettől még nem izgulok fel vizuálisan, Max ingerlésre). Kapcsolatban vagyok egy férfival, akivel most emiatt nem a legjobb a szex. Megegyeztünk, hogy nem hatol be, de minden mast csinálunk es igyekszik erzekibbe tenni nekem inkbb. Neha viszont izgató belegondolni, hogy lánnyal csókolózzak, flortoljek,stb. Nem tudom, hogy miért. Lehet egy korábbi erőszak miatt, önbizalom növelése miatt vagy csak siman jólesne már egy igazi, puha, finom és lágy szeretkezés sok-sok érzéssel farok nelkul. Bocsánat, ha zagyva volt. Ha errol kell beszéljek nincs értelmes velemenyem, mert nem tudom mik ezek az érzések es mikor múlnak mar vegre el.
2018. szept. 11. 00:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Meg annyi lemaradt, hogy ezek az érzések mostanaban csak időszakosan jonnek fel. Neha-neha elotornek erősebben. Mostanaban, ha flörtöl egy pasi velem az sem olyan izgi ilyenkor. Ilyenkor nőket nézek meg inkabb. Lehet negatív szex élmények miatt van csak es emiatt nem élvezem. A legjobb b.nom szexuálisan nem izgat, habar volt olyan b.nom, aki bejott nagyon (inksbb reszegen izgultam ra maskor nem) . Szerelmet viszont no irant sosem erezten.
2018. szept. 11. 00:17
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Talán próbáld ki egy vonzóbb, ügyesebb, odaadóbb pasival is, akinek nem 2 perces minifarka van
2018. szept. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ugyes, vonzó, órákig is birja, odaadó es figyel az érzéseimre. Egyszerűen nekem nem megy.

:(

2018. szept. 11. 00:20
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Tutira nem vagy leszbi. ;-) Hajlandó vagyok tenni egy aranyos kísérletet a bizonyításra. Ha érdekel; írj.
2018. szept. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A farka pont jó (16-17 neha faj is ha csapatja mar), nem mini. A menet sem rovid,előjáték is van.
2018. szept. 11. 00:21
 6/17 A kérdező kommentje:

#4

Fogadjuk pasik vagy.:D

2018. szept. 11. 00:22
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem kerek pasiktól privátit meg ajánlatot. Éppen NŐK véleménye erdekel. Peniszeket meg főleg nem akarok latni, de ez a szövegből is kiderult.:@
2018. szept. 11. 00:26
 8/17 anonim ***** válasza:
És mizu az érzelmekkel? Kibe vagy/voltál szerelmes? Nők vagy férfiak, vagy nők és férfiak?
2018. szept. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Hé. Én nem ajánlkoztam fel szexuálisan. Nem írtam privátot, és pláne nem botránkoztattalak meg farkas képpel.

4-es voltam

2018. szept. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Én férfi vagyok de sok heteró csaj ismerősöm ugyan így érezte izgatta őket milyen lehet egy igazi tüzes nővel. A legjobb barátom egy csajszi volt amikor szakközépbe jártam és sokat beszèlgettünk kötetlenül a szexről de már az elején leszögeztük hogy semmit nem akarunk a másiktól,pedig jó csaj volt és én se voltam rossz srác csak kicsit gátlásos és zárkózott. Kivéve vele és ő mondta hogy a barátnőivel sokat beszéltek erről a témàról de ettöl még heterók maradtak
2018. szept. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!