Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről a leszbikus párról?

Figyelt kérdés
[link]
2018. szept. 13. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez a nő már túl idős lenne, pedig ahogy elnézem a lány jó pár évvel utánam született.
2018. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy szereti a mamáját
2018. szept. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem túlságosan idős lenne, de látszik hogy boldogok és az a lényeg.
2018. szept. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jaj annyira cukcsi. Hatvan éves nő meg a húsz éves csaja. Nyilván élhető hosszútávú kapcsolat ez.
2018. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bár én soha nem lennék kapcsolatban egy ennyivel idősebb nővel, de látszik rajtuk hogy szeretik egymást és ez a lényeg :).

Utolsó válaszoló miért ne lehetne hosszútávú a kapcsolat? Lehet neki pont az idősebb nők az esetei (btw ha megnézed a yt csatornáját látod, hogy volt már kapcsolata idősebb nővel, azt hiszem 2,5 évig tartott).

Egyébként is szerintem senkinek nincs joga ítélkezni felettük, főleg nem nekünk akik egy közösségben vannak velük.

2018. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A korkülönbséggel alapvetően nincs baj egy kapcsolatban, a serdülő-felnőtt kapcsolatokkal van baj.
2018. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem hátrány a korkülönbség, de ez a lány nagyon fiatal a párjához ! Ehhez a nőhöz legalább egy 30 éves nő illene. Ha ilyen rossza arányban oszlik meg a korkülönbség, akkor párkapcsolat könnyen és észrevétlenül átfordulhat gyerek-pótszülő kapcsolatba. És az idő múlásával még kiegyensúlyozatlanabb lesz a korkülönbség megoszlása köztük; mire az

egyik érertt nő lesz, a másik idős hölgy.


De ez csak egy negatìv példa, ettől függetlenül működő képesek az ilyen kapcsolatok. Köztünk is 16 év van, én 42 vagyok, a párom 58, 10 éve vagyunk együtt.

2018. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*Eközött a pár között meg legalább 30 év van, ha nem több.
2018. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is az idősebb nőkhöz vonzódom, de azért a 30-40 év már durva.
2018. szept. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem ez a “szokványos”, de szerintem csak a szerelem számít és semmi más. A korkülönbségtől még ugyanúgy működhet egy kapcsolat, ha más téren meg passzolnak.

Példának ott van pl. a negyvenes Sarah Paulson és a hetvenes barátnője, Holland Taylor. 30 év különbség és mégis egy boldog pár.

2018. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!