Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez nagyon leszbis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon leszbis?

Figyelt kérdés

Vágyok a női gyengédségre, ölelésre, puszira, simogatasra és a lelki részére. Szexet nem tudok hozzá képzelni, de ezek most inkább nőtől esne jól. Ilyet sima heterok is éreznek?

24


2018. okt. 18. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egy hetero ilyet nem szeretne egy nőtől. Szóval ez leszbikusság vagy biszex vagy.

Velem is előfordul ez.

2018. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy heterok is éreznek ilyet, de lehet csak szeretethiányod van.
2018. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2
2018. okt. 18. 16:05
 4/13 A kérdező kommentje:

Lemaradt a szöveg.:D

Az teljesen elképzelhető.

2018. okt. 18. 16:05
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is ezekre vágyom egy ideje...


Nem hiszem én sem, hogy tipikus, hetero nőkre jellemző érzések, amiket leírtál :D

2018. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tizenévesen volt egy barátnőm, akivel néha simogattul egymást, de nem intim helyeken, néha megfogtuk játékból egymás kezét vagy ő hosszasan nézte a szememet, mert nagyon szépnek találta. Nem tudom, hogy ez pl mennyire furcsa. Ő a lelkitársam is volt egyszerre, a legjobb b.nom. Megharagudott rám sok év barátság után és többé nem szólt hozzám. Valamilyen hasonló kapcsolatra vágynék, de szex nélkül ez még nem igazi kapcsolat, hanem csak barátság. Vagy nem?
2018. okt. 18. 16:15
 7/13 anonim ***** válasza:

Romantikus jellegű érzéseid voltak irányába vagy a nők irányába? Azt írtad, szexet nem tudsz elképzelni nőkkel. Egyébként sokáig én se tudtam, de már a képzelgés része egész jól megy :D És mi a helyzet a férfiakkal?


Lehet, csak a lelki támasz és a szeretetteljes, bensőséges kapcsolat hiányzik, amit egy nők közötti barátság nyújt(hat) és ami ebbe a fogalomba még belefér. De ha ennél többre vágysz, az szerintem nem tudható be csupán a szeretethiánynak.

2018. okt. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább a szeretethiány jutott eszembe, de az tényleg gyanúra ad okot, hogy miért egy azonos neműtől várod a szeretetet.
2018. okt. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Olyan valakit keresek aki ezt megadja. Egy ideje a nők fele húzok de még nem talàlkoztam senkivel. úgy gondolom ha a baràtsàg bizalom megvan, abból minden kialakulhat később. Eddig engem sem öleltek úgy meg.
2018. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az hogy nem érzel szexuális vágyat nem jelent semmit; sok szűz is így áll a szexhez ("nem tudom elképzelni magam "olyan" helyzetben valakivel") de élesben már másképp gondolkodnak. Te meg még olyan értelemben szűz vagy hogy nem voltál nővel, szóval ez lehet veled is.
2018. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!