Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus (Biszex? ) lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus (Biszex? ) lányok! El tudtok olyan kapcsolatot, életközösséget, együttlakást képzelni, ahol ti ketten, és egy férfi éltek együt? Nem feltétlenül szexben a férfival?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a Női nemet, és arra gondoltam, hogy egy leszbikus párnak jól jöhetne egy férfi, aki mint egy férj, besegít a háztartásba, bevásárlásba, és mindent megjavít, ami letörik, elromlik. Alibipasinak is jó lehetne, hisz' a szomszédok ne mindig csak két nőt látnának ki-be járkálni.

2018. nov. 3. 11:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

"Nem feltètlenül szexben".

Na ezèrt nem működne. Ti pasik azt hiszitek megkaphattok egy leszbit. Pedig soha a büdös èletbe. Akkor se ha csicska leszel a hàzamban.

Ja ès mi nem titkolòzunk. Nem kell "alibipasi"

2018. nov. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Odaírtam hogy nem feltétlenül szexben!

És nem hiszek semmit, csak erősen foglalkoztat a dolog. Talán akad olyan akiket érdekel.És a biszexszekhez is szól mindenképpen. Amit le is írtam. De Te valószínűleg csak az első mondatot olvastad. De köszönöm a válaszodat!

2018. nov. 3. 11:49
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

De, elolvastam azt is hogy biszex. De nem értelek. Tehát egy biszex pár költözne össze veled és majd lehet hogy össze is fekszenek veled? Vagy hogy? Mert ugye ők egy pár...vagy ha szingli biszexekhez szóltál, akkor meg nem mindegy hogy biszex vagy heteró csaj az illető?

Egyébként a legtöbb nő nem szívesen költözik össze férfiakkal, ha az nem a párjuk, mert a férfiak kihasználják a helyzetet és könnyen fordulhat erőszakba vagy zaklatásba az egész szituáció.

2018. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Képzeld csak el, hogy együtt élsz a pároddal és egy hapsi harmadiknak oda akar költözni, hogy ha kell valami esetleg akkor bevásárol vagy ilyesmi, meg hàtha kinéz neki a párod néha egy-egy laza menetre. Te mit szólnál??

Figyelj. Egy párkapcsolat azért párkapcsolat, mert ketten vannak benne. Összeköltözni sem azért szokás, hogy többen legyenek egy háztartásban...

Harmadrészt pedig, ami szintén nem elhanyagolható, nőként valaki azért van együtt nővel, mert nem érdeklik a férfiak szexuális téren.

Ha biszex is, amikor nővel van, nő kell neki.

Szóval szerintem ne fektess ebbe a dologba túl nagy reményeket.

2018. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Középsőujjat az arcodba! Autóval egyedül is lerendezünk egy nagybevásárlást. Letörik, elromlik? Mejavítod? Képzeld, engem is megtanítottak ezekre. Amikre nem, ahhoz pedig hívunk szerelőt. Köszi. :) Nem kell pasi. Anyukám falat festett, két ajtós szekrényeket tologatott, 1 órás utakat sétált le két nagy teli szatyorral a Nagy Tesco-ból a belvárosba, cipelte azokat a nagy darab, régi tévéket. És akkora pofája és önbizalma volt, hogy bárkinek neki ment. Ne becsüld alá a nőket azért, mert csak a fiúkat trendi megtanítani szerelni. Ha ő megtudta tenni ezeket a dolgokat, én is meg tudom. És ha már én is meg tudom, akkor a többi nő is. ;) Nem kell pasi.
2018. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hagyjuk az esti mesét. ez semmi másról nem szólna csak hogy leszbikusokra verd, meg bámuld őket, és megpróbálj az ágyukba bemászni. Kösz, de nem. És a tévhittel ellentétben: a nők tökéltessen képesek férfi nélkül is boldogulni, nincs szükség a segítségedre. A szomszédok meg magasról le vannak ejtve.
2018. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Ti férfiak... Mennyi ötlettel fogtok még előrukkolni, hogy egyáltalán rátok hederítsen egy leszkikus nő? Soha nem fog!

Költözz inkább talán melegekhez, ott nagyobb a valószínűsége, hogy nem tudnak valmit megoldani, a nők talpraesettebbek annál!

2018. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem miért hiszed azt, hogy egy nő képtelen férfi nélkül élni és nem tud maga megcsinálni ezt-azt a házban stb.

Szerinted minden egyedülálló anya mellett ott van egy férfi vagy egy egyedül élő nő mellett van pluszban egy férfi a házban? Max az egyedülálló anyának a családja, közeli barátai segíthetnek be néhány dologban (gyerekvigyázás, főzés míg ő dolgozik stb)

Attól, hogy valaki nőnek/lánynak született nem azt jelenti, hogy nem ért a szereléshez, javításhoz, esetleg számítástechnikai eszközökhöz.

Nagyon degradáló a stílusod... Inkább szerezz magadnak barátnőt, költözz össze vele és neki segíts be, ne egy leszbikus/biszex párnak.


Ráadásul biztos "nagyon örülne" egy leszbikus pár, hogy van egy hamradik fél a lakásba, aki lábatlankodik, útban van és nem lehetne nyugiban kettesben romantikázni vagy bármi mást csinálni a házban, mert azaz illető ott lesz. Attól, hogy a lakbér három felé lenne osztva nem érné meg senkinek se.


Szóval egyetértek én is a többiekkel, egy kapcsolat két emberről szól.

2018. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én sokszor gondolkoztam ezen, na persze nem azért, mert érdekel. Én büszke vagyok a barátnőmre, büszkén vállalom, ahogy majd a családunkat is, tehát alibire például nincsen szükségem, és abban is teljesen biztos vagyok, hogy ketten is elegek leszünk ahhoz, hogy mindent megadjuk a gyerekeknek, vagy fenttartsuk a háztartást, legyen szó akár a szerelésről is, de.. jó példa a kérdésedre a Grace klinikában felbukkanó Mark-Arizona-Callie hármas, ami kezdetekben nem igazán akart működni, majd működött, mert mindhárman akarták, hogy működjön, és jól megvoltak, boldogok voltak, nyilván ez csak egy sorozat, de szerintem nem elképzelhetetlen, és biztos vagyok benne, hogy ilyen a való életben is van, hogy van olyan család, akiknél ez működhet:)
2018. nov. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudnék. Vagy férfival vagy nővel,de semmiképpen sem hármasban

A szomszédok miatt meg...hát nem is értem.Az jobb ha azt látja hogy "jé ezek milyen gruppenben nyomják már"

??

2018. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!