Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Más is van a magányosság azon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van a magányosság azon szintjén, hogy folyton leszbikus románcokról szóló videókat néz youtube-on, miközben annyira beleéli magát a látott jelenetekbe, hogy a szíve is belefájdul?

Figyelt kérdés
Más is van így ezzel, vagy csak én vagyok így elárvulva?...

2018. nov. 8. 23:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Jelen 🙄
2018. nov. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Ne is mondd!
2018. nov. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

igen..

pedig igyekszem érzelmeket kizárva élni.

2018. nov. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon is 🙈
2018. nov. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Pontosan... :') bevallom irigy vagyok a parokra... 24 eves koromra már ezt szerettem volna elerni.. De maganeletben eddig egy kudarc vagyok
2018. nov. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor nagyon magányos vagyok,akkor pont fordítva működök,elkerülöm ezeket a dolgokat,hisz még egy kézen fogva sétáló pár látványától is összetörik a szívem. Akkor minek fájdítsam még jobban? Én inkább közvetlenül szakítás után tudom ezt elképzelni. Mármint amit te írsz kérdező.
2018. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#6 Valóban te csinálod jól, mert ez így inkább megy át mazochizmusba. Beismerem. De valamiért szeretem fájdítani a szívem egy kicsit. Talán, mintha egy kicsit pótolni tudná, azt ami nincs meg az életemben. Ez nyilván nem így van és inkább csak a lelki energiáimat veszi el. Jobb erről inkább terelni a gondolatokat, de közben nyitottnak maradni.

Azért örülök, hogy nem csak én vagyok így ezzel. Nem csak én fetrengek a telefon előtt ilyen videókat nézve.. :D

2018. nov. 9. 13:00
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem közvetve is jó átélni dolgokat és szerintem hasznos is. Ha vágyak vannak, akkor azt meg kell élni, így vagy úgy.. az elnyomás szerintem nem túl hasznos hosszútávon, de néha az önvédő mechanizmus miatt szükséges. Érthető mindkét álláspont.
2018. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom😂
2018. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Látom bővül a tábor. Lehet össze kéne hozni egy közös filmezést a magányos szíveknek. Együtt, összeborulva néznénk non-stop a videókat.. :D
2018. nov. 9. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!