Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Aki nem talál párt, rájött,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem talál párt, rájött, hogy mi az oka ennek?

Figyelt kérdés

Lassan 19 éves leszek, és ugyan most jöhet a "még nagyon fiatal vagy", (tudom) de elég magányosnak érzem magam. Egy ideig ismerkedtem, barátkoztam, de folyamatosan beégtem, viszonzott lett, elhalványult, akármi. Tudom, hogy csak a lányok érdekelnek, de az elmúlt fél évben fiúkat is engedtem magamhoz közel (akik "udvaroltak"), de persze sehol nem volt semmi, csak beszélgettünk, találkoztunk, mert idejében lefújtam a dolgot. Sokan mondják, hogy látszik rajtam, hogy "valami van" de egyszerűen nem tudok ezzel mit kezdeni. Természetesen nem rohannék az első adódó lányhoz azonnal, akinek tetszenék, mert ugye eddig is volt ilyen, de mégsem lett semmi. Egyszerűen csak hiányzik valami kis kapcsolat. Nem kellene komolynak lennie. Néha bánt, hogy a 15-16 éveseknek is van már szerelme... Nagyon jól esne most valami támasz. Nem tudom mi lehet a baj velem.


Akik hasonló helyzetben vannak, velük mi a helyzet? Várunk még, aztán majd lesz valami?



2018. dec. 6. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A mai 15-16 évesek kapcsolatai nem olyan egetrengető szerelmek, mint amilyet te keresel, bízz bennem :D

Szerintem ilyenkor nem tudsz mit tenni. El lehet menni bulikba, lehet társkeresőzni, az ismerkedéssel lehet növelni az esélyeket, hogy majd egyszer lesz valaki. Nagyon nem tudsz mit tenni. Add magad és légy őszinte magaddal is, meg a randipartnereiddel is. Előbb-utóbb úgyis megtaláljátok valakivel egymást :)

Én is szenvedek emiatt, mert vannak bizonyos elvárasaim. Nehéz olyan lányt kifogni, akivel értelmi párbeszédeket is lehet folytatni komolyabb témákról, és intelligens.

2018. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én 23 évesen vagyok ugyanígy. Nagyjából tudom, mi az oka, de nem taglalnám itt, mert nincs kedvem és nem is szeretnék most a depis dumáimmal jönni :D Hm, azt hiszem, már ezzel is sokat mondtam. :) Persze vágynék egy társra, de vannak most sokkal fontosabb dolgok az életemben, a családom életében. A társkeresősdit meg hagyom, nem az én műfajom. Ha egyszer mégis bekopogtat valaki, akkor örülök, de ennyi. Felesleges erőltetni.
2018. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 jdfGabrella ***** válasza:
Igen, rajottem hogy miért nem találtam part.
2018. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Hát igen lassan 20 vagyok és én is hasonló helyzetben vagyok, én már eldöntöttem azt, hogy velem van a hiba holott a barátaim szerintem meg egy aranyos kedves lány vagyok és még jól is nézek ki szóval ők sem értik. 😂
2018. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, én is rájöttem miért nincs még párom. Várok, majd eljön.
2018. dec. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
J
2018. dec. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
22 éves vagyok :/sajna én is magamat hibáztatom,pedig a barátaim szerint semmi okom nincs rá:D Na mindegy egyszer mindenki megtalálja a párját :) detto 4-es válaszolo:D
2018. dec. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem jon isszw semmi. Akikkel edddig ismerkedtem mind hazudoztak. Nyilvan bennem is van hiba, pluszban egyikkel sem volt jo a szex nem elveztem. 26/L/L
2018. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Túl magasan van a léc, de nem szeretném lejjebb tenni. Az első válaszoló mintha a számból vette volna ki a szót.
2018. dec. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

igen rájöttem, nem járok bulizni inkább a melóra és a sulira koncentrálok és nincs bátorságom társkeresőkön keresgélni

22LL

2018. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!