Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nyúlok félre mindig?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyúlok félre mindig?

Figyelt kérdés

Aki szintén be szokott égni, hozzám hasonlóan: ti utána mit tesztek?

Nem tudom miért van ez, de állandóan hetero lányokat fogok ki magamnak... Hetero lányok tetszenek meg, esetleg be is próbálkozol, de a végére szépen elásom magam. Mindegyik kissé fiús, vagy hangosabb, lazább, de egyszerűen nem tűnnek -számomra- heteronak. Valamelyiknél kifejezetten azt éreztem, hogy célzott vagy jelet adott.

19 leszek, szerintem már működnie kéne valamiféle "radarnak", mert úgy érzem, hogy a sorozatos csalódásnak nem lesz jó vége.

Ti hogyan ismeritek fel szintén zenészeket?



2018. dec. 10. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam működik az a bizonyos “radar”

De valóban, a fiús megjelenés megtévesztő tud lenni :((

2018. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%
Egyszerű a válasz,heterók többen vannak,te meg minden lányra begerjedsz.Ergo pofára esés:)
2018. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat kerdezd meg tole en azt szoktam 21/L
2018. dec. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy a laza, kissé fiús lányok is heterok lehetnek. Tehát az, hogy laza, sportos, fiús nem egyenlő azzal, hogy leszbikus. Vagy be kell próbálkozni és vagy visszautasít vagy nem. Az a biztios. Illetve jeleket küldhetsz felé, hogy tetszik és nézd hogyan reagál.
2018. dec. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!