Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok: ugye járnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok: ugye járnátok egy transznemű lánnyal?

Figyelt kérdés
Bizonyára tudjátok, hogy a transz közösséget rendkívül sok diszkrimináció, megaláztatás éri, közöttük a legmagasabb az öngyilkossági ráta. Ennek az el-nem-fogadásnak az alapja a bigottság, tudatlanság, magyarul transzfóbia. Remélem, hogy a magyarországi LGBT-közösség mentes az ilyen előítéletektől. Hogy erről megbizonyosodjak, felteszem ezt a kérdést, amelyre - kérlek - őszintén válaszolj.
2018. dec. 13. 16:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Tehát... jól értem? Aki nem hajlandó járni egy transznemű lánnyal, az tudatlan és fóbiás, te pedig öngyilkos leszel? Erre próbáltál célozni?
2018. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Első, nem tudom, hogy LGBT-ember vagy-e, de ha igen, gondold el, hogy neked relatíve mennyire jó azokhoz képest, akik 10-20-50 éve éltek nem heteronormatív személyként. Pont az ilyen awareness programok miatt haladunk előre, és növekszik az elfogadás a bi-, homoszexuális, valamint más szexuális kisebbséghez tartozó embertársaink iránt.

Nem, én nem leszek öngyilkos, te viszont szégyellheted magad, hogy a relatív privilegizált helyzeted miatt ilyen elutasító lettél.

2018. dec. 13. 16:16
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

Vitatkoznèk!

Nem csak a transz közösséget. Sőt, talán azt a leginkább Az “egyszerű” mássàgot sokkalta többen nem képesek elfogadni, ha valaki transz, az már rég túlvan az elfogadàs tényén. Kérlek ne légy öngyi, aki feléri ésszel és kellőképp libsi nézetű, az elfogadja. Mindig lesz aki szereti a meggyes fagyit és mindig lesz, aki legszívesebben kivonná a forgalomból

2018. dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ugye a szexuàlis és a romantikus vonzalom különbözik nagyon sok embernél, ezért az, hogy valaki nem feküdne le egy transznemű nővel -pedig leszbikus- nem jelenti azt hogy transzfób.

Nyilvàn vannak olyanok, de most aki nem vonzódik a péniszekhez, az nem tud mit csinálni...

Egyébként én személy szerint járnék transznemű emberkével. C:

2018. dec. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Tudom mennyi bántás éri őket, van is transz ismerősöm, foggal-körömmel védtem mindig is, nagyon szeretem, de kapcsolatot nem tudnék elképzelni transzneművel, sajnálom.
2018. dec. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért álljunk meg egy kicsit! Az elfogadás és az, h lennék-e valakivel, az teljesen mást jelent! Nekem pl. van transznemu lanybaratom, fiu lélek lány testben. Nagyon joban vagyunk, voltak köztünk dolgok, pedig ő a lányokat kedveli, én pedig meglett hetero férfi vagyok. De ő sem várja el minden leszbikus lánytól/nőtől, hogy lefeküdjön vele. Te vagy itt a legkirekesztőbb ezzel a sommás véleményeddel szerintem.
2018. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem várja el senki, hogy csak azért "lefeküdjön" valaki a másikkal, mert transznemű. Annyit vár el, hogy pusztán azért ne utasítsa vissza, mert transznemű.
2018. dec. 13. 17:10
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
Egy visszautasításnál ez nem feltétlenül derül ki. Másrészt ez azt is kellene, hogy jelentse, hogy én ne utasítsak el heteroként egy homoszexuális közeledést csak azért, mert homoszexuális? Ez butaság. Fentebb írták, hogy ha egy leszbi lány nem gerjed a fütyis testre, miért ne utasitana el egy fiu testbe zárt lányt? Bocs, de nem vonzza, ennyi.
2018. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"Annyit vár el, hogy pusztán azért ne utasítsa vissza, mert transznemű."


De mivel engem a cisznemű lányok vonzzanak, vissza fogom utasítani, mert sosem fog működni. Ettől még nem vagyok transzfób.

2018. dec. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
56%
Pontosan erről van szó. Elfogadja, nem bántja a másságáért, de visszautasítja, mert nem az esete az irányultsága a twstével együtt, és kész.
2018. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!