Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Fogalmam sincs mit tegyek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit tegyek. Tanácsok hogy kiverjem a fejemből (? )

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó szívű lány az osztályomban (12.esek vagyunk külömben)

És nagyon megszerettem mint barátot, de kezdek többet érezni iránta..

Sosem szerettem lányt, eddig csak pasik jöttek be. Ilyenkor mit tegyek? Ki akarom verni a fejemből. Nem akarok így érezni egy lány után.. Nem szeretnék szenvedni, és nem szeretnék biszex lenni.

Valami tanács?

A negatívak kérem ne engem találjanak meg. Köszönöm!


2018. dec. 14. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne akard kiverni a fejedből, szerintem egy férfi számára vonzó, ha valaki biszex. Én is az vagyok, de barátnőm van :) nem feltétlenül kell együtt lenned vele :)
2018. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vonzódás (sajnos nem sajnos) nem fakultatív :/
2018. dec. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mi alávaló mocskos figurák járnak fel ide, tejóeg...ne is törődj velük:( Kedves Kérdező,ne félj attól hogy mi lenne ha bi lennél, ez nem feltétlen jelenti azt hogy lánnyal kell járnod, csak hogy nem zavarna ha mégis:D szerintem nem olyan nagy dolog, hogy ezen rágódj. Szerelmes vagy belé amúgy vagy csak vonzódást érzel?
2018. dec. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat❤
2018. dec. 14. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!