Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet hogy nem vagyok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nem vagyok már leszbikus? Vagy elejétől fogva nem voltam az? Majdnem 22 éves/L

Figyelt kérdés

Lehet hogy nem vagyok már leszbikus? Vagy elejétől fogva biszexuális voltam?


Kb. 16 éves voltam, amikor rájottem, hogy nem vonzódom a férfiakhoz, vagy legalábbis azt biztosan tudtam, hogy a lányokhoz nagyon is.

Sokat örlődtem ezzel a kérdéssel. Több ok miatt is, első dolog az a család volt, féltem. Féltem, hogy nem fogadnak el, hogy kirekesztenek, stb.


18 éves korom fele elkezdtem jobbam érdeklődni a lányok iránt, addig nem volt senkim, se fiú se lány. Sokat olvastam a témába, sok kérdést tettem fel ide az oldalra is. Végül pedig megismerkedtem egy lánnyal, aki kb. 300 Km-re lakott tőlem, 2 évvel nagyobb volt nálam.


Pár hónapot beszéltünk, s azután, kb 5-6 hónap után találkoztunk is. Akkoriba mondta el a testvéremnek is, hogy vonzodóm a lányokhoz, lehet biszexuális vagyok, mondtam neki, hogy megismertem valakit s akarunk találkozni. Sokat balhéztunk tesómmal emiatt. Végül úgyis találkoztam a csajjal, 3x-4x, életem szerelme volt. De ő messze lakott tőlem, már országba volt, távkapcs. féle volt, mindig ő jött hozzám.

Telt múlt az idő, és a kapcs. vége lett több okból is. Közben próbáltam egy kapcsolatot fiúval is, csókig jutottunk. A srác nagyon helyes volt, de nem éreztem, hogy vonzódom hozzá. Tehát nem lett semmi a dologból, csak 3 hét járás féleség.

Ezután leérettségiztem s bejutottam egy egyetemre más városba. Elköltöztem így.

Abba a városba ahova bejutottam egyetemre megismertem egy 7 évvel nagyon lány. Beleszerettem. Azóta vele vagyok, kb 2 éve, s 6 hónapja.

Most pedig azt érzem, hogy már nem vonzódom hozzá, úgy érzem, hogy jobban lennék egy férfival. Sokszor vannak erotikus álmaim férfiakkal.

Nem tudom mi változott meg, de változást akarok.

Mintha már nem szeretném ezt a lányt, a szex se nagyon hoz tűzbe. Kitalálok több okot, hogy elkerüljem az együttléteket.

Annyira bizonytalan vagyok. Nem tudok mihez kezdeni.

Vajon biszex vagyok, úgy ahogy mondtam a tesómnak ezelőt pár évvel? Vagy csak kiszerettem ebből a csajból?

Az érdekes, hogy 18éves korom fele azt éreztem, hogy egyáltalán nem vonzódom férfiakhoz, és csak lányokhoz. Most pedig azt kezdem érezni, hogy inkább férfiakhoz vonzódom, s csajokhoz már nem, akármennyire néznének ki jól. Nem indítanak be szexuálisan.

Nem tudom mit tegyek. Tudom, hogy nem tudtok sokat segíteni, és végül én kell döntsek, de az a helyzet, hogy szükségem van pár tanácsra. Akarom tudni, hogy külső szemmel, hogy látszik ez az egész.


Előre is köszi a válaszokat.

Szép estét!


Majdnem 22 éves/ lány.



2018. dec. 29. 21:27
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*Bocs a helyesírásért, siettem s telóról írtam.
2018. dec. 29. 21:30
 2/18 alonelyman ***** válasza:
12%
Leszbiből hetero lettél, van ilyen ;)
2018. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
8%
rábuktál a pélóra, egészseggedre
2018. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nagyon sokat segít ha leírod MAGADNAK a történetedet, őszintén. Akár az elmúlt 10 évet is.

Az összegzés, a leírással töltött idő sokmindent felhozhat, ami most eszedbe sem jut.

2018. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Beszéltél erről a barátnőddel?
2018. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#4

Ebből rájövök, hogy akkor most kihez/kikhez vonzódom?

Lehet csak egy fejezet volt az életemből?


Köszi mindenkinek, aki eddig válaszolt.

2018. dec. 29. 21:40
 7/18 A kérdező kommentje:

#5


Őszintén szólva...nem. Nem beszéltem. És nincs is merszem erről beszélni vele.

Ha jól tudom, az exe egy csávó miatt hagyta el.

2018. dec. 29. 21:41
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

4-es vagyok

Meg kellene próbálni.

Most úgy tűnik össze vagy zavarodva, és ha leírod (akár nagyobb terjedelemben is) az egy kicsit segít összerendezni a gondolatokat.

2018. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

A szexualitás tini korban képlékeny(ebb). Én is így voltam vele, 14-15 évesen főleg lányokról fantáziáltam, és ki is próbáltam egy lánnyal. 16-17 körül egyformán érdekeltek a lányok és a fiúk. Most 21 évesen csak a fiúkhoz vonzódom.


L

2018. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Pedig lassan tisztáznod kell vele, mert ez így nem tartható, meg gondolom ő is idővel észre fogja venni, hogy valami nincs rendben.
2018. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!