Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy csábíthatnám el a leszbik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csábíthatnám el a leszbikus tanárnőmet?

Figyelt kérdés
Az igazat megvallva van neki gyereke, de közben meg virít róla,hogy leszbikus (esetleg biszexuális), pl onnan h total látszik a külsőjén,olyan megjegyzesei vannak, stb. (most nem sorolnám fel) és az a helyzet, hogy totál belezúgtam a nőszemélybe. Tippek, hogy hogy lehetne a tudtára adnom, hogy érdekel és, hogy bele mennék kapcsolatba, vagy bármilyen kalandba, hogyan csábítsam el?

2019. jan. 13. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Óra után beszélgess vele, kérdezz tőle valamit a tananyaggal kapcsolatban közbe nézz mélyen a szemébe
2019. jan. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy te es hany eves o?
2019. jan. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha nem egyetemről van szó ott addig amíg ott tanulsz szerintem sehogy, de még egyetemen is neccesebb. A tanároknak nem szabad összemelegedni a diákokkal erre azért jobb esetben ügyelnek is, főleg ha valaki leszbikus az éppen elég ok a negatív attrocitásokhoz nemhogymég az is kiderüljön, hogy egy diákkal jár össze. Szerintem vagy várd meg míg végzel és utána próbálkozz vele mélyebb kapcsolatot kialakítani, beszélgetni, vagy felejtsd el és keress mást.
2019. jan. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Gyerekes? Van párja is? Mert akkor hagyd békén!
2019. jan. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tanárod és még párja is van! Felejtsd el!
2019. jan. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!