Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Baromira elegem van! Jelenleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baromira elegem van! Jelenleg zsinórban a 3. nőbe vagyok szerelmes, aki nem viszonozza az érzéseim! Mégis miért vagyok ilyen peches?!

Figyelt kérdés
Egyszer azt mondta legalábbis nem tud róla,hogy ne hetero lenne.Dr azért mégis próbálkoznék,mert alapból érzelmileg közel állok hozzá.Adjatok ötleteket,tippeket légyszi,mert ez a sok kudarcot már nem bírom!
2019. jan. 19. 10:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
19%

Azért ezt picit én árnyalnám.


"Onnan már csak rajtunk múlik, ha nem jön össze valami miatt, akkor sem hisztizünk, hogy hülye nők."


Elhiszem, hogy nőként csak rajtatok múlik. Csak férfiként meg nem. Eleve ott kezdődik, hogy férfiként nagy eséllyel eleve be se jössz annak, akit kiszemeltél. Ennyiben eléggé hasonló a problémánk. A nők alapból ahhoz vannak szokva, hogy jönnek a kérők, és csak castingolni kell, meg ki kell találni, hogy melyikkel mi a baj, ami hallatlanul kényelmes. Fiúk meg járhatnak nők után, és általában csukott ajtót találnak. Pont, mint a leszbikus nők. Szerintem meg tök hasonló a szitu.


"Neked hetero fiúként könnyebb dolgod van, több a hetero lány mint a leszbikus, de a biszexeknél is van esélyed."


Hát ez így még jól is hangzik, csak azt hagytad ki, hogy mivel fiú vagyok, ezért eleve rosszak az esélyeim a nők szelekciós mechanizmusai miatt. :)


"Ha ennyi lány közül nem találsz senkit, nem biztos hogy velük van a probléma, lehet neked kéne változtatnod. "


Mennyi az a lány szerinted? Tegyük fel, hogy átlagos fehér, városi férfi vagyok. A korosztályomban él mondjuk pár tízezer, akivel van esélyem találkozni a környéken. Erre jut vagy 1,2-szer ennyi fiú. De ha elkezdem leszűkíteni aszerint, hogy ebből hány csaj az, aki normális, lehet vele beszélgetni dolgokról, plusz be is jön nekem, plusz nem is foglalt, plusz én is bejövök neki, akkor már nagyon kevés lesz ez a szám. És tedd hozzá, hogy ezértt a korosztályt még a jóval idősebb férfiakkal is versenyzem. Ha így végiggondolod, mindjárt belátod, miért olyan nehéz a srácoknak.



"A kérdezőnek nem az a problémája hogy nem bír felszedni senkit, hanem hogy nem talál nem hetero nőt. kevesebb nőből válogathat,"


Ez világos, de ha felmegy egy olyan platformra, ahol leszbikusok vannak, akkor már mindjárt könnyebb lenne az élete. Azért nem tudom, mit kell sírni, hogy random kiszemelt nők közül egyik se akar tőle semmit. Aki homoszexuális, az épp ezért ismerkedik ilyen bárokban, bulikon, társkeresőkön, célzott helyeken.


"Ehhez képest neked borzasztó könnyű dolgodnak kéne hogy legyen, ne minket hibáztass ha nem így van."


Jól van, kedvesem, akkor a kedvemért játsszunk egy kis játékot, hátha megérted az én oldalamat is: menj fel tinderre egy átlagos férfi fotóját használva profilképként, és próbálj meg nőket felszedni. Vagy menj fel egy társkeresőre szintén férfi fotóval, és küldj ki 30 levelet, meglátjuk, hány választ kapsz. Ha nekünk annyira könnyű dolgunk van :)

2019. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ugyan mit vársz, ilyen a mai világ, generáció. Pénz beszél, kutya ugat. Minden a pénz re epul. Adj neki egy 20-ast egybol szerelmes lesz.
2019. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#11 nem kell ennyire kisarkítania dolgokat. Férfiként nem jössz be annak akit kiszemeltél? Szerintem meg nőként nagy eséllyel nem jössz be annak akit kiszemeltél ha nőként nőket szemelsz ki, mert a nők többsége ugye nem a nőkhöz vonzódik. Végiggondoltam amit mondtál és még így is van elég lány hidd el.Vagy ezt a kis számolást végezd el úgyis hogy ez a több tízezer lány akikből te elkezdtél kivonni, nekem nagyon max a tíz százaléka jöhet szóba, és ugyanúgy ahogy nálad nem biztos hogy normális, nem biztos hogy bejövök neki, nem biztos hogy eltudunk beszélgetni, nem biztos hogy ő bejön nekem és nem biztos hogy felvállalja egyáltalán hogy kihez vonzódik.

Bemegyek az egyetemre, két év után még mindig látok több száz lányt akit eddig nem, fiúként kb bárkihez oda tudnék menni, de lányként? Egy buliba ugyanez. Bekerültem egy társaságba most épp, van ott hét lány, mind a hét lány hetero. Neked valami esélyed a helyemben már lenne náluk, nekem semmi. Ezerszer nehezebb és képzeld el még így is volt barátnőm, meg nagyon sok viszonzatlan is, és képzeld nem hisztiztem soha, pedig nem könnyű halálosan szerelmesnek lenni olyanba aki nem viszonozza az érzelmeidet.

Nem rajtad múlik? Baromság! Miért ne rajtad múlna. Minden rajtad múlik, persze sokkal könnyebb másra fogni, mást hibáztatni.Minden fiú ismerősöm bírt találni lányokat, persze volt hogy elutasították őket is. Igen vannak lányok akiknek senki nem jó, fiúkból is van egy pár igazi s**arc már bocsánat. Ha valaki nem találja a párját azért annak sok esetben megvan az oka. Volt egy barátom szegény nagyon duci volt, hát nem rajongtak érte a nők, és elég régóta ismerem de még nem hallottam ennyit sajnáltatni magát mint te itt. És mostanra ő is megtalálta a párját, egy tök aranyos lányt. Nem tudom te hol élsz de az én barátnőim nagyon nem csak ülnek és "jönnek a kérők" ők meg csak castingolnak. Nagyon nem, pedig normálisak és szépek is.

Köszönöm szépen kedvesem a felajánlást de én biztos nem fogok kamuszemélyiséggel, kamufotóval kamuból regisztrálni sehova, tudom hogy férfiak között ez gyakori szokás, persze tisztelet a kivételnek de én nem kérek belőle.

Ja amúgy néztem már szét társkeresőn, olyanok voltak fent hogy az 5. oldal után még mindig ne láttam senkit aki tetszik. Tindert egyszer próbáltam amikor régóta nem volt senkim, akikkel matcheltünk eltűntek, nem írtak vissza egy idő után, nem mertek találkozni, volt aki hármasozni akart és természetesen volt olyan akiről kiderült hogy férfi.

Még gimiben amúgy láttam egyszer két fiút Tinderezni: minden lányt kinevettek kigúnyoltak, vagy aki jól nézett ki elég undorítóan tárgyiasítva beszéltek róla. Nem szoktam általánosítani, de ezután én nem szívesen ismerkednék férfiakkal neten, amikor tudom hogy ilyenek vannak.

Ezekről a bulikról, bárokról is úgy beszélsz mintha minden sarkon előfordulna. Pesten van egy pár ilyen amúgy nem igen. Na most aki nem pesti, vagy nem tud feljárogatni pestre annak ez már bukott is. Ezzel szemben te a közvetlen környezetedben találsz hetero bárokat, hetero bulikat.

2019. jan. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!