Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy lehet, hogy valaki csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy valaki csak 40-50 körül jön rá, hogy nem is heteró, ahogy eddig gondolta, hanen van biszex hajlama is? Van, akinek tényleg évekig ennyire a tudatalattijában van csak a dolog?

Figyelt kérdés
2019. febr. 3. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem, csak a társadalmi elvárások miatt elnyomják magában. 40 évesen már rászánja magát, és akár titokban, de kipróbálja.
2019. febr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jön valaki, akibe beleszeret, de előtte sosem érdekelték a nők. Lehet, hogy utána sem fogják, csak az az egy személy váltott ki belőle valamit. Létezik ilyen példa is, nem csak olyan, hogy valaki elnyomja magában - a tudta nélkül.
2019. febr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 8 éve még álmodni sem mertem volna arról,hogy valaha kipróbálom férfival. Egyszerűen nem vonzott a dolog,de aztán megváltozott bennem valami
2019. febr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 34 évesen tetszett meg egy kolléganőm. Villámcsapás szerű volt a dolog. Előtte, hoszonévesen időnként eszembe jutott, hogy esetleg poén lenne kipróbálni lánnyal, de nem komolyan, és sem is tettem semmit azért, hogy találkozzam valakivel. Aztán évekre ki is ment a fejemből a dolog. Azóta már megtetszettek más nők is. Szerintem a tudatalattimban volt, ahogy írod, és valami a felszínre hozta.
2019. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kiszemeltem is közel van az 50-hez, és mintha éreznék benne bi hajlamot, de heteronak mondja magát.
2019. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35 éves koromig boldog heteroként éltem, amikor villámcsapásszerűen beleszerettem egy nálam 10 évvel idősebb nőbe. Az idő csak telik, az érzelem nem múlik. Ő is hetero, nem is tud róla(m).
2019. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!