Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, éreztétek már azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, éreztétek már azt, hogy nagyon reménytelen, hogy valaha is találtok magatoknak barátnőt, mert nem éppen vagytok egyszerű esetek?

Figyelt kérdés

2019. márc. 26. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent hogy nem egyszerű eset?
2019. márc. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy eléggé érzékeny, bizonytalan, az emberi kapcsolatok terén nehézkesen eligazodó, kiforratlan személyiség.
2019. márc. 26. 23:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Ereztem ezt, de nem ezen okbol. :D Szimplan a magas elvarasok es az alacsony atlag ertelmi szint miatt, az atlagos erzelmi intelligenciarol meg ne is beszeljunk.
2019. márc. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az elöttem íróval tudok teljesen egyetérteni. Sajnos.
2019. márc. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen....
2019. márc. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, engem lehetetlen elviselni:D
2019. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen vagyok, nagyon nehéz eset, úgyhogy most már feladtam :).
2019. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos neha en is nehez eset vagyok, nem tagadom. De en barmit megadnek egy noies, intelligens, komolyabb noert, aki elfogad ugy, ahogy vagyok es oszinten szeret. Tudod neha mindenki kiakaszto, csinalunk hulyesegeket, de emberek vagyunk. Empatia, turelem es minden rendben lesz. Mar csak egy olyan not kell talalni, akire vagysz. Na nalam ez a legnehezebb, ha ez meglenne, mar csak osszecsiszolodni, alkalmazkodni kene a masikhoz. Sok szerencset neked, ne add fel! En sem teszem. Majd bekopogtat valamikor az ajtonkon a szerencse.🙂 18/L
2019. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Eleinte igen, viszont megvaltozott a velemenyem is magamrol es mar lassan 2 ev 6 honapja vagyok egyutt a baratnommel:)
2019. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!