Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Létezik olyan leszbikus, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan leszbikus, aki nem szereti az ujjazást?

Figyelt kérdés
2019. márc. 27. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Sokáig nem szerettem a lencsefőzeléket. Aztán ettem egy olyat, ami nagyon jól volt elkészítve! Azóta az egyik kedvencem a lencsefőzelék is
2019. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Örülök.
2019. márc. 27. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Barátnőm nem kifejezetten szerette,de amióta velem van úgy tűnik élvezi..:D
2019. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Csomó stone butch van vagy ha úgy jobban tetszik, transz fiú, aztán ők nem. Mondjuk szerintem ők nem is leszbikusok.
2019. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, igen. És nem csak a stone butchok vagy tomboyok között létezik a jelenség. A hüvely nem egy (nagyon) érzékeny, ha az lenne, nem biztos, hogy kibírnánk a szülést. Nem mindenkinek, de szerintem azért elég sok nőnek nem okoz szexuális ingert vagy bármifelé örömöt, ha a hüvelyében matatnak.


Meg ott van mellette az is, hogy nem mindenkinek szimpatikus a dolog, hogy idegen testrészek vagy eszközök kerüljenek a testébe is.

2019. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem, aki nem szereti az nincs teljesen tisztában a saját testével. Nem ismeri azokat az igen is érzékeny hüvelyen belüli pontokat, területeket, amik minden nőnek adottak. Sok erős gátlás is közrejátszhat, amitől az adott pont megérintése inkább kellemetlen lehet vagy érzéketlen. Nagyon nem mindegy hogyan kezdünk bele. Szerintem ezeken a dolgokon lehet változtatni odafigyeléssel. Nem érdemes beletörődni. A szexualitás tanulható. Volt egy lány, aki váltig azt állította, hogy őt bizony G pont nélkül teremtette a jóisten.. Én pedig egy kicsit rávezettem a dolgokra és elkezdte érezni és élvezni. Ezt most nem hencegésnek akarom beállítani, hogy nekem mekkora varázsujjaim vannak, csak egyszerűen utánjártam a témának és a saját testemen belül fedeztem fel új dolgokat, amit aztán megtudtam mutatni egy másik lánynak. Persze, elfogadom, ha valaki nem igényli, hogy odabent is "matassanak", de ha valaki mégis fejlődni akar, annak ott a lehetőség, hogy megtegye. Szerintem.
2019. márc. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Szűz voltam, amikor elsőször szexeltem a barátnőmmel. Nem ment az ujjazás, fájt, csiklandós voltam, egyszóval nem volt jó. Aztán rávezetett, simizett, puszilgatott alul, és rájöttem, hogy isteni.
2019. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!