Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csak én vagyok így vele?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok így vele? (Többi lenn)

Figyelt kérdés

Idén töltöm a 25-öt és még sose voltam kapcsolatban. Eddig úgy voltam vele, hogy "majd jön az igazi", nem paráztam rajta. De most kezdek aggódni miatta.


Úgy érzem teljesen kiöregedtem az ismerkedésből. Kb mindenki jóval fiatalabb nálam, de ez a görcsös párkeresés annyira fárasztó.

Egyszerűen senkivel sem tudom megtalálni a közös hangot. Már azon gondolkodom, hogy örökre egyedül maradok és annyira félek ettől. Meg vágyom is kapcsolatra, de nem akarok egybe belerohanni csak ezért. Nem tudom..

Mit csinálnátok a helyemben?



2019. márc. 30. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Próbáld kitágítani a szociális köreid és akkor lesz egy-két ismerősöd, akinek esetleg lesznek jófej szingli ismerősei. Netes társkeresőzés bejön egyeseknek, de ott sokat kell szenvedni, főleg ha nem vagy átlagon felüli kinézetű férfi.
2019. márc. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én átlagos nő vagyok :(
2019. márc. 30. 23:33
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Az jó hír, mivel akkor neten több sikered lesz, mint pasiként. Az első pont ugyanúgy áll.
2019. márc. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha férfit keresnék talán igazad van.
2019. márc. 30. 23:41
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
De, te nőt keresel kapcsolatra?
2019. márc. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kategória..
2019. márc. 31. 08:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,

Szerintem azt teljesen jól teszed, hogy nem jössz össze fűvel-fával, csak hogy legyen valakid. Megkerestem neked egy idézetet:


,,Az "Igazi" nem létezik. Nincsen. Sehol nem él valahol egy nő vagy egy férfi, aki az igazi, s akit csak meg kell találni. De aki szerencsés, élete során találkozhat két-három olyan emberrel, akiből lehetne "igazi". De ehhez nagyon sok türelem, lemondás, megértés, háttérben maradás szükséges, ám végül kialakulhat egy olyan viszony, melyben a másik már nélkülözhetetlenül belecsiszolódott, vagyis igazivá vált."

Popper Péter


Bár írtad ugye, hogy ez már az elejétől kezdve nehézkes, mert szinte senkivel sem találod a közös hangot (én is csak nagyon kevés emberrel egyébként...). Én is javaslom, hogy próbáld kitágítani az ismertségi körödet, és próbáld megtalálni az elvesztett lazaságodat, a "bármi lehet" alapot, vagy hogy "ebből is csak max. haverság lesz". Próbáld elterelni a figyelmed erről a témáról. Hobbi esetleg? Barátokkal, családdal közös program? Bármi.

2019. márc. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

bármi lehet meg haverság alappal az a gond, hogy én pl. nem találkoztam olyannal, aki vevő lenne rá :D jó mondjuk, ha valaki bizonyos dolgokban olyan buta, ott tényleg arra sem vágyom x)

egyébként kérdező te csinálod jól, bár ne pocsékoltam volna el éveket az életemből másokra :D

2019. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős érzés. Én a munkával próbálom elterelni a figyelmemet erről de azért mindig idegesít ,hogy még nincs senkim. Kapcsolatra volt esélyem de sosem voltam szerelems így nehéz lett volna egy kapcsolat. (Vagy inkább üres.) De szerintem ne aggódj biztos lesz valaki az életedben. Olyan nincs ,hogy nem... legalábbis ezzel nyugtatom magamat is! :) 24/L
2019. márc. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En sem talalok magamnak megfelelo part es felek igy is marad. Pedig vagyom egy intelligens, pozitiv kisugarzasu nore, de talan ami kesik, nem mulik😕 ja es..meg semmivel nem kestel el.🙂 18/L
2019. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!