Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ugy erzem, hogy a szexualis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy erzem, hogy a szexualis egyuttletek soran nem szivesen vagyok én is lány, szoval, nem szeretem ha nekem is csinálják (ujjazas pl). Amikor baratnommel lefekudtem, akkor is ugy ereztem, hogy jobb lenne ha csak en csinalnam a dolgokat. Ez normalis?

Figyelt kérdés

Nem szeretnek hormonkezelest csinalni, nem szeretnek fiukent elni.

Szoval, ez normalis hogy csak “giver” legyek a szex során? Mas is erez igy?



2019. ápr. 2. 09:15
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
19/L
2019. ápr. 2. 09:44
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Kereslet, kínálat.

Majd ki fogsz egy önző libàt aztàn annak csinàlhatod.

2019. ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen normalis, ha gondolod írj :)
2019. ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírnék meglenni ilyen partnerrel de amúgy teljesen normális.sok ilyen leszbikus van
2019. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Néha jó, ha nem kell csinálnom semmit, de azért szeretek adni is nem csak kapni.
2019. ápr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
34%
Miért nem szereted, ha neked csinálják? Miért nem szeretnéd a hormonkezelést?
2019. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Te hogy elégülsz ki így együttlét során?
2019. ápr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
21%

En egy dolgot nem ertek, neked jol esik a masik kenyeztetese es tuti bantana az is, ha maszturbalna inkabb ahelyett, hogy te elegited ki. Akkor mas miert fogadja el, hogy te inkabb maszturbalsz, ahelyett, hogy kielegitene o? Es ezt enyhe transz beutesemmel mondom.

Az sem tiszta, hogyha teged nem nyulkalnak, akkor miert nem aszexualias vagy, hiszen nem izgat fel teged a masik teste, nem vezet kieleguleshez neked. :D De leginkabb transznemu vagy szerintem, csak tagadasban. Na ez a legrosszabb.

2019. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Felcsatolhatossal nem próbálkoztak?
2019. ápr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

Ez igen.

Mennyi tahó megnyilvánulás.. főleg a 8-as válaszolótól.


Kérdező, teljesen normális. Ezt hívják stone butch-nak.

Sokáig én is így voltam vele, aztán szép lassan megbékéltem a gondolattal és olyan párom van, aki által szeretek kielégülni.

DE!

Ez nem jelenti azt, hogy neked is kötelező jelleggel változni fog a hozzáállásod, és ha a partnerednek is megfelel így, akkor az égvilágon semmi gond nincs ezzel.

Ezek a "te hogy elégülsz ki?" kérdések meg kb annyira segítőkészek, mint mikor a pasik írják ide, hogy "ti hogyan dugtok?"...

Ha neked kielégítő az is (akármilyen formában), hogy te kényezteted a partnered, akkor egészségetekre.

Mint mondtam sok ilyen van, ha nem érzed magad kimondottan transzneműnek, akkor keress rá a fentebb említett fogalomra.

2019. ápr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!