Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyennek képzelted el az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek képzelted el az első alkalmat egy másik lánnyal és ehhez képest milyen volt a valóság?

Figyelt kérdés

Olyan volt, mint álmaidban?

Vagy csalódást keltő?

19l



2019. ápr. 7. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Az első néhány alkalom mindig elég bénára sikeredik,de persze egy tininek az is olyan mint álmaiban. Majd több év tapasztalat után és azzal akibe érett fejjel szerettél bele, lesz igazán álomba illő és ekkor visszatekintve fogod látni hogy az első milyen béna volt.
2019. ápr. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

Jónak és nagyon vágytam már rá, de nagyon féltem hogy nem fogom tudni hogy mit fogunk egymással csinálni, meg hogy béna leszek.

De ott valahogy minden jött magától, hülyeség volt tartanom, de azóta már több lánnyal voltam, kapcsolatban is szóval így visszatekintve tényleg "amatőrök" voltunk.

De felesleges volt izgulni mert tényleg jött minden magától.

És még sokkal de sokkal csodalatosabb volt mint gondoltam. Szenvedélyes,érzéki,puha és beleremegtem minden érintésébe.

2019. ápr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen más volt, mint ahogy elképzeltem, mert a barátnőm nagyon szégyenlős volt. Nem gondoltam, hogy ennyire félénk lesz, mert egyébként nem az a fajta. Mindkettőnknek az első alkalom volt lánnyal, és én voltam a bátrabb. Csak szép lassan haladtunk, fokozatosan, de szuper volt, nem okozott csalódást.
2019. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Totál más volt.

De jó értelemben.

Sokkal bátrabb,és gyorsabb voltam mint hittem,hogy leszek,és ő is.

Persze bénázás volt.

2019. dec. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!