Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Sportolóként (akár amatőr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportolóként (akár amatőr csapatban) éreztél/láttál valaha erotikus-szexuális töltetű dolgot a csapaton vagy az öltözőn belül?

Figyelt kérdés

Gyakrabban előfordulhatnak ilyen élmények egy olyan közegben, ahol sok lány van összezárva? Lehet, hogy bizonyos sportokban a rendszeres testi kontakt is előhozhat vágyakat?

19L



2019. ápr. 7. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Nem unod még?


Meg legalább állíts be egy fix életkort, hogy hitelesebb legyél, a múltkor 18 voltál, utána 20, most meg 19

2019. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az öltöző tabu. Legalábbis nekem. Az nem fer. Van akit zavarba ejtene azt meg nem szeretném. Ráadásul öltözőben leselkedni elég olcsó szerintem. Az nem kihívás. És mások számára kellemetlen. Nem szép dolog. L/24
2019. ápr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az öltözős leskelődést sosem értettem amúgy. Ha valakit ruha nélkül akarok látni, akkor nem ezen a módon fogom elérni. :) Így illetlen.
2019. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!