Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, ti is így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, ti is így éreztek a férfiakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem rég jöttem rá, arra, hogy csak a lányokat szeretem és nem rég tisztázódott bennem, hogy miért akartam mindig, hogy a fiúk barátként, haverként kezeljenek elsősorban. Valahogy mindig is úgy éreztem a fiúkkal kapcsolatban, hogy ha "úgy" közeledtek, kezdeményeztek, akkor feszengtem, kellemetlenül kezdtem érezni magam a társaságukban. Eleinte azt gondoltam ezt csak azért van, mert nem szeretek "préda" lenni a szemükben és azt akartam, hogy először az embert lássák meg bennem. Mindig van is egy olyan félelmem velük kapcsolatban, hogy többet akarnak tőlem (még ha nem is mindig adják jelüket) ezért távolságtartóbbá válok, nehezebben nyílok feléjük, mint barát. A nőkkel kapcsolatban sosem voltam ilyen. Ha egy lány már egyből úgy közeledett felém, az inkább tetszett és imponált nekem. Arra lennék kíváncsi más is így áll e a fiúkhoz. Kerüli e a társaságukat emiatt a kellemetlen érzés miatt? Félre ne értsetek, nem utálom a férfiakat, nem is nézem le őket. Azt is normálisnak tartom, hogy próbálkoznak, ha megtetszem nekik (hiszen nincs rám írva egyből, hogy a lányok jönnek be), de mégis van egy alap félelmem velük kapcsolatban. Azt szeretném legbelül, hogy elsősorban barátként, haverként kezeljenek, mert amúgy szeretek fiúkkal barátkozni. Jól kijövök velük. Csak hát ők meg sokszor nem így gondolják. Többet szeretnének a dologba látni. Van olyan leszbikus lány, aki hasonlóan gondolja mint én? vagy ha nem, akkor hogyan álltok a férfiakhoz úgy a hétköznapokban? Hogyan reagáljátok le a közeledéseiket? (egy teljesen normális kezdeményezésre gondolok, nem egy farok küldős, tapintatlan, bunkó fajtára)

2019. ápr. 20. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Azért leszbikus valaki, mert a lányok jönnek be neki semmi másért.
2019. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező!Ezzel én is hasonlóan vagyok.Azt hittem csak én vagyok ilyesmi helyzetben pedig.😅
2019. ápr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is azt gondoltam, hogy egyedül vagyok ezzel és sokáig nem is értettem, miért feszengek ennyire a fiúkkal vagy, hogy mitől lehet az, hogy kellemetlen a közeledésük. Gondoltam felteszem ezt a kérdést, hátha kapok megerősítést más lányoktól.
2019. ápr. 20. 14:22
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez van velem is :)
2019. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#1 válaszoló vagyok lehet hogy értelmetlennek tűnik amkommentem de csak mert már törölték azt a hozzászólást amire írtam. :D
2019. ápr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Teljesen normális, ha zavar, hogyha a húst látják csak benned és nyomulnak. Az elején közölni kell velük, hogy mi van. Mondjuk aki így kezd, ott eleve nem sok esély van arra, hogy még haver legyen. Tényleg engem is zavar néha, de nem szabad így ráparázni a dologra... tojd le őket meg elején mondd el, hogy mi van.

Egyébként ugyanúgy zavaró tud lenni az is, ha csaj szemében préda az ember és nem akarják normálisak megismerni... :/

2019. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

normálisan... hülye autokorrekt XD

csak egyszer tudnék valamit hiba nélkül elküldeni végre XD

2019. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#6-os: Persze, jogos, hogy ha egy darab húsnak kezelnek az bárkitől feszélyezne, de engem egy teljesen normális ismerkedős közeledése is feszélyez egy srácnak, amikor látom, hogy tetszek neki és közeledni próbálna. Nem kell ehhez húsnak kezelnie. Egyszerűen azt nehéz elviselnem és nehezen kezelem, ha számukra vonzó nőnek kezelnek és nem egy barátnak.
2019. ápr. 20. 15:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom mi a gond azzal, hogy erre a szitura a hús szót használtam. :) Ugyanarról beszélünk. Attól még, hogy viszonylag normálisan teszi a közeledést, amiatt teszi... és ez nyilván nem esik jól az embernek ha haverkodna. :D
2019. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én ezt egy kicsit árnyaltabban értelmeztem (mármint a normális közeledés és húsnak kezelés közti különbséget), de rendben van, értem miről beszélsz.
2019. ápr. 20. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!