Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nektek bejön TRICIA...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön TRICIA HELFER?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2019. máj. 5. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Tipikus utcasarki
2019. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Itthon 40 euróért különbbet b @szhatsz mint ez
2019. máj. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem.Túl mesterkélt.
2019. máj. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Hát nem tudom... Látom rajta, hogy szép nő. Fel is fogom, hogy szép nő. De valahogy nem érzem azt, hogy ő egy szép nő.


Nézem és olyan, mintha egy nyomtatott papírfigurát néznék. És arra gondolok közben, hogy én hány különböző filmben láttam már szinte ugyanilyen nőt.


Valahogy olyan túl... Mű? Nem ez a legjobb szó rá. Nem tudom akkor, de van valami benne, amitől még se olyan jó nő. Lehet tényleg azért, mert túl "megcsinált."


Tudod mitől lenne igazán szép? Ha látnék valamit a szemében. Mondjuk egy kis életkedvet, vidámságot, elszántságot. Az igazán széppé tudja varázsolni az embert.

2019. máj. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen
2019. máj. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Túl tökéletes, nem merném megszólítani. :(
2019. máj. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dugnám.
2019. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!