Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, szerintetek hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek hogyan érdemes ismerkedni élőben?

Figyelt kérdés

A netes ismerkedést most tegyük félre, mert úgy érzem ezt a lehetőséget már kimaxoltam.

Akik élőben jól tudnak ismerkedni, mit tanácsoltok? Nektek milyen tapasztalataitok vannak e téren?



2019. máj. 6. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
A neten mindenki hazudik, élőben meg titkolják, így sehogy. Ha szerencséd van és egy ismerősről kiderül és bejön akkor esetleg, de ennek nagyon kicsi az esélye. Magyarul sehogy sem lehet.
2019. máj. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Hetero nőként válaszolok (remélem nem haragszol meg érte), és én úgy gondolom, hogy ezeket a taktikákat meg módszereket el kell felejteni. Add önmagad, mert ha másképp teszel, akkor idővel úgyis le fogsz bukni, hogy te nem is olyan vagy valójában, mint amilyennek elsőre mutattad magad. Ha összejössz valakivel, akkor ő úgyis te magad miatt fog szeretni téged.
2019. máj. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2#: Köszi a választ, dehogy haragszom. Nem célom egyébként, hogy másnak adjam ki magam vagy megjátsszam magam. Csak magát a kezdeményezést nagyon nehézzé teszi az, hogy nincs rá írva senkire, hogy érdeklődik e lányok felé vagy sem. Kicsit el vagyok veszve ebben a dologban.


Talán az segíthet, ha úgymond "felhívom magamra a figyelmet", azzal, hogy (szivárványos akármivel) jelzem, hogy melyik csapatban játszom? Ez bejött már bárkinek is? Nagyobb az esélye, hogy észre vegyenek?

2019. máj. 6. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valakinek jó a gayradarja nem kell szivárványba öltöznöd :)
2019. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. legyél out

2. ne féj bókolni, másokatszólíti, hogyha valaki bejön, aztán ha normálisan csinálod heteroktól is normális visszautasítás jön max


a szivárványos karkötő nekem bejött már, amúgy, egyből volt aki rámmozdult, lehet újra hordanom kéne :)

2019. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!