Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van az, hogy számomra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy számomra kócosan, csapzottan és természetesen is tetszenek a lányok? (L. Kérdés)

Figyelt kérdés

Másnak is ilyen az ízlése? Ez csak azért merült fel bennem, mert sokan úgy vannak vele (fiúk és lányok is), hogy ha egy lány nem öltözik úgy, hogy kiemelje a nőies formáit, nem sminkel, nem néz ki mindig tökéletesen és naprakészen, akkor már kevésbé számít vonzónak. Én valamiért pont az ilyen lányokat keresem a szememmel. Persze nem vagyok a smink ellen, de azt gondolom az már csak bónusz, ha valaki alkalmakra feldob magára valamit. Viszont nekem az valami plusz, hogy ha valaki mer csapzott és kócos lenni a hétköznapokban. Én ezt valamiért nem látom igénytelennek. Persze a csapzottságon nem az alap higiénia hiányát értem (pl.: szájszag és társait). Egyszerűen csak mer olyan lenni, amilyennek megteremtette a természet.

Miért van az, hogy sokan úgy látják, hogy a nők, csak akkor számítanak szépnek és vonzónak, ha kihangsúlyozzák a nőies atribútumaikat? Önmagukban miért nem szépek a nők egyesen szerint? Ez a kérdés inkább azoknak szól, akiknek csak a "nőies, sminkelős" lányok jöhetnek számításba.



2019. máj. 10. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én a kócos hajamért konkrétan dolgozom :DDD ha nem csinálnék semmit egyenes lenne x) (rövid hajam van)

a vonalaimat meg azért rejtem el, mert túl sokan akartak felszedni és igazából bazira untam, hogy minden csávó rámnyomult... :D mondjuk a fiús kinézet se segített sokat ezen, de valamit :D

egyébként ez nettó szexizmus az összes ilyen lánytól, hogy nő az sminkeljen és legyen nőies és ezen nincs mit szépíteni :D és nem baj, ha valakinek ez az esete, de nem kell degradálóan beszélni a többi nőről, aki éppenúgy nő

egyébként ezt nyomja a média, minden, le kell tojni szerintem :) mindenki legyen olyan, ahogyan jól érzi magát ^^

egyébként nekem is így tetszenek sokkal inkább ^^ sok smink megijeszt engem, nem tudom megmondnai miért :D

2019. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, hogy nem szeretek sminkelni. Nem azért, mert igénytelen vagyok, hanem mert nem szeretem. Nem birom magamon elviselni az ilyen kenceficéket.
2019. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom,hogy neked miért de engem azért érdekel egy lány termeszetes állapotában,mert reggel felkelés után azt kapom. Nem ledig a felturbózott verziót.

Ha az alapverziója rendben van,azaz tetszik csapzottan kocosan akkor felturbózva is jó lehet. Vagy nem...

Meg bizonyos csajoknak van kocosan csapzottan is sexuális kisugarzásuk.


Hu de kib-szott felszínes vagyok.

2019. máj. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!