Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Honnan tudok hüvelykujjra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudok hüvelykujjra való vörös gyűrűt venni?

Figyelt kérdés

Azt olvastam itt, hogy a bal hüvelykujjon hordott vörös gyűrű a leszbikusság szimbóluma. Hol tudok ilyen gyűrűt venni? Esetleg helyben valahol Debrecenben?

Milyen más apró, de egyértelmű szimbólumokkal lehet jelezni, hogy leszbikus vagyok, anélkül, hogy minden homofób féreg rámszállna?



2019. máj. 10. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

vörös gyűrű kell? :D azt hittem sima gyűrű :D

egyébként szerintem sima nagy méretű gyűrű, ami hüvelykujjadra passzol :D

2019. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, hogy vörösnek is kell lennie. :) Most újat mondtál.

Hát pl egy szolid szivárványos karkötő vagy fülbevaló nem annyira feltűnő, de azért mégis egy egyértelmű jelzés lehet. Vagy ha messziről világítani akarsz, akkor ajánlom a szivárványszínű vállra akasztós vászontáskát.. :D

2019. máj. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Oh, azóta olvastam ezüstöt meg feketét is :'D Meg hogy amúgy tökmindegy, mert bárki hordhat gyűrűt.

Lila fonál karkötőt is olvastam az imént. De a szivárványt talán valóban könnyebb felismerni.

Továbbá Labyris nevű kétélű balta is valami leszbikus szimbólum. Ezt nagyon szívesen hordanám is, de attól tartok, hogy nem megengedett eféle fegyverekkel járkálni. :'D Meg kizárt, hogy olyan sokan ismernék. XD

Meg a 'lambda' görög betű is ilyen szimbólum.


Aha. Azt hiszem, a legjobb mégis csak egy egyszerű szivárvány karkötő. :')

2019. máj. 10. 16:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát most megtudtam, hogy a tételsorom totál leszbikus... :D Ez a lambda kiégetett, kb. minden hülye képletben használjuk. :D

Szivárványos karkötő amúgy, de ott azzal rádszállhatnak... nekem egy diákmelóban rákérdezett egy hapsi és totál pánikban annyit mondtam, hogy egy barátomtól kaptam, mire adott egy szintén szilikonos valami vallásos karkötőt, a vallásokat én szeretem meg elmesélte melyik szín mit szimbolizál és tök aranyos volt... viszont ha homofób látja meg simán lehet belőle gáz. Ő egyébként tökre nem volt rosszindulatú, hanem kedves, nem azért csinálta. :) Azt azért felismerem az embereknél. Kellemetlen, hogy a sztorit is mikor mesélem mindig védenem kell. XD Viszont szivárványt mindenki levágja, láttam már pár lányt, hogy megakadt a szeme rajta vagy máshogy állt hozzám, amikor hordtam, egyértelműen pozitív értelemben ugyanis láttam vonzódnak hozzám és több időt akartak velem tölteni akkor, jobban keresték a társaságom.

Gyűrűvel meg az a helyzet, hogy hetero is hordja simán, láttam olyat ugyanis, de szivárványos karkötőt talán ők azért nem.

2019. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!