Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megmondjam neki vagy ne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki vagy ne?

Figyelt kérdés

Egy osztálytarsammal nagyon joba vagyunk(lány vagyok es ő is az) azt mondja magáról hogy hetero de én nem vagyok benne biztos. Nekem nagyon bejön szép okos kedves lány. Van hogy megfogjuk egymás kezét de rendesen mint ahogy a párok szokták és több percig így vagyunk még a folyosón is szoktunk igy sétálni. Naponta többször is meg szokott ölelni és akkor mindig hozzám simul. Ő ugy tudja hogy enekm egy srác jön be de ugye ez nem igaz. Ö együtt van egy másik osztálytársunkal aki fiu de meg soha nem láttam hogy megölelték volna egymást vagy megfogták volna egymás kezét. Nem tudom hogy mit kellene tennem megmondjam neki vagy hagyjam? Ha tudtok akkor legyszi segitsetek!

A válaszokat előre is köszönöm!



2019. máj. 12. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez még nem jelenti azt, hogy ő is feltétlenül a lányokhoz vonzódik

Nekem is van egy barátnőm aki sokszor megfogja a kezem, ölelget, puszilgat, az ölébe ültet vagy megjegyzi, hogy milyen jó popsim van xdd

De teljes mértékben heteró.

Szerintem ne mondd el neki, először csak utalgass rá, hogy bejön neked, aztán majd úgy is látszani fog, hogy csak barátként gondol rád vagy lehet több is belőle

2019. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!