Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan nyaljam ki a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyaljam ki a barátnőmet? Szeretném, ha nagyon élvezné, és elélvezne. *_* Leszbikus kérdés!

Figyelt kérdés

2019. máj. 14. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
nyalás közben egy ujj a popsiba egy másik meg hüvelybe :)
2019. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Úgy mint micimackó a mézesbödönt.
2019. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Imádom, ha a csiklómat izgatja a nyelvével és bedugja a nyelvecskét a hüvelybe😋

De sajnos jelenleg nincs ilyen, irigyellek titeket 😄

2019. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
😍nyelvecske az jol esne
2019. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

4/4 nem nő a válaszadok között,az igen!

De a kerdezoben sem vagyok biztos ezzel az idetlen hangulatjellel

2019. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
Sőt! Lehet, hogy még te sem vagy nő, kedves 5-ös! Ilyen alapon te is akárki lehetsz, nemde?
2019. máj. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

6# persze akár lehetek én is pasi 🤷‍♀️

A különbség annyi hogy mi látjuk azt amit ti nem. Hogy egy válasz megfogalmazásán bizony látszik,hogy nem nő írta

2019. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

6-os vagyok.

A különbség annyi, hogy ezzel a hozzáállással te sem vagy különb a kamusoktól, mert lehet, hogy mégis valós kérdésbe kötsz bele és jól megbántasz valakit. Egyik ismerősöm járt már így, hogy valós személyként, valós kérdésére pocskondiázó válaszokat kapott az önjelölt "pistikéző" meg "kanos szűz fiúcskázó" elvileg, hangsúlyozom: ELVILEG valós válaszadóktól és felettébb rosszul esett neki. Én elismerem, hogy vannak kamusok, de azt javaslom neked (is), hogy ha már így van, ha kételkedtek egy kérdésben, akkor inkább ne foglalkozzatok velük, ne reagáljatok, hanem tekerjetek/görgessetek tovább, mert sajnos tényleg előfordulhat, hogy egy tényleges segítségkérőt bántotok meg a dörgedelmekkel (már ha egyáltalán az ilyen válaszadók is valós személyek) és gondolom neked (nektek) sem esne jól, ha valami problémátokra lefitymálás, fújolás lenne csupán a válasz.

2019. máj. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%

8# nem hiszem h megbantanam a kerdezo lelki vilagat,akinek nem inge,tudod

Masreszt legyszives ne mondd meg h mit tegyen az ember szabad velemenynyilvanitas van,miert kene tovabbgorgetnem?

2019. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát, pedig nő vagyok, méghozzá egy olyan nő, aki szerette volna megtudni, hogyan okozzon örömet a szerelmének.
2019. máj. 15. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!