Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikusok/biszex nők kb....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusok/biszex nők kb. hanyad része igényli, hogy megujjazzák?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha hülye kérdés xD Biszex lány vagyok és elég hosszú a körmöm, mert imádom festegetni meg folyton ilyen nail art videókat nézegetek és próbálom leutánozni a látottakat, vagy legalábbis ihletet meríteni belőlük. (És mielőtt valaki közölné, hogy rövid körmöt is ki lehet festeni: Azért is van hosszú körmöm, mert ilyen vastagabb ujjaim vannak és hosszú körmökkel optikailag kicsit kevésbé tűnnek virslinek)

De egyszer beszélgettem egy biszex lánnyal és mondta, hogy ő speciel nem jönne össze hosszú körmű lánnyal, mert volt már ilyennel tapasztalata és az adott lány többször is felsértette ujjazás közben..

Mondjuk én egyáltalán nem szeretem, ha ujjaznak. Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy találok egy hozzám hasonló lányt, akit nem zavar, ha nem csinálom neki az ujjammal? Vagy a biszex/leszbikus lányok nagy része igényli ezt? Ha tippelnetek kéne, szerintetek 10-ből kb. hány lányt nem zavarná a hosszú körmöm és/vagy az, hogy nem csinálom neki ujjal?


2019. máj. 17. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna igaz most pasim van de tőle sem szoktam kèrni, magamnak sem csinálom.
2019. máj. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem speciell zavarna,de tudtommal sok olyan nő van,aki nem igényel behatolást.

19/L

2019. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna, mert én igénylem. Szerintem nagy része igényli a lányoknak. Kissebb hányada lehet az akik nem.
2019. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna/zavart. Igénylem az ujjazást és volt már dolgom hosszú körmös nővel. Nem olyan jo
2019. máj. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar a hosszú köröm, mert szeretem az ujjazást.
2019. máj. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem az ujjazást. Viszont azt elárulom, hogy nem csak a hüvely falát lehet felsérteni, a vulva felületét is szét lehet karmolni. :D Fiatalabb koromban rendszeresen kisebesedett a "borsóm" a hosszú körmeimtől. Megesett már így idősebb fejjel is, de annyira elkapott a hév és annyira nem akartam abba hagyni, hogy inkább menet közben leharapdáltam két ujjamról a körmöm hegyét xD


Imádom a hosszú (és hegyes) körmöket, de kénytelen voltam megbékélni a rövidebb, kerek körmökkel a kellemetlenségek elkerülése végett.


Én számot nem tudok mondani, de szerintem senki más sem, lehetetlen. Ezt az aktuális partnerrel kell megbeszélned majd és vele kompromisszumot kötnöd.

2019. máj. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem.
2019. máj. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én és a párom sem igényeljük, de mondjuk engem a hosszú köröm alapból zavarna. :)
2019. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

5-ösnek érdemes lenne beszerezni egy vibrátort :D:D

25LL

2019. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2019. máj. 22. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!