Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A fiatal leszbikusok kozott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal leszbikusok kozott miert ennyire sok az elvontabb iranyzatokat kedvelo?

Figyelt kérdés
Termeszetesen nem zavar es altalanositani sem szeretnek, csak felmentem egy ismerkedos oldalra instan, es a legtobb lany k-pop, rock, punk fanatikus - es nyilvanvaloan hasonlo erdeklodesu koroeket keresnek. Egy kicsit hulyen erzem magam emiatt, mert engem egyik sem vonz. (Bocsassatok meg kerlek, ha offenzivnek hatott a kerdes, nem annak szantam).
2019. máj. 22. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Sok embernek van egy ilyen korszaka, de a legtöbben kinövik egy idő után. Valahova tartozni szeretnének és ezekbe a körökbe nagyon könnyű becsatlakozni, támogatást találni ott Végignéztem ezt már pár kortársamon. Majd ez lecseng és sokan réjönnek, hogy a világ színesebb ennél és magukat is megtalálják :)

Ne érezd magad hülyének, amiért ez nem vonz, engem se, egy jó jazz estet például jobban tudok értékelni. És még biztos rengeteg ember van, akiket nem ezek érdekelnek.

2019. máj. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

nemtudom hogyha a punk rockot szeretem miért zárja ki például azt, hogy korunk legnagyob zeneszerzőit felismerjem egy-egy dallamból mondjuk :D a jazzt viszont nem bírom pl inkább maradok komolyzenénél meg klasszikusnál :D aztán kinézetre tényleg punk vagyok az esetek nagy részében :D

amúgy van k-pop meg punk ismerősöm is még, senkinek sem ebből áll az élete :D de mondjuk nekem profilomon se esik sok zenéről max az, hogy koncertekre szívesen járok ha tehetem :)

amúgy nem volt semmi sértő a kérdésedben, jól megfogalmazott volt :)

2019. máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez inkább összességében a fiatalabb lányokra igaz, nem csak a fiatal leszbikus lányokra. Azért tapasztalhatod ezt, mert az insta ismerkedős oldalait is zömében fiatalok használják. Én nem szűkíteném le ezt az általános ízlést csak a leszbikusokra. Egyébként meg ne érezd magad hülyén emiatt. Talán csak máshol kell keresned az ízlésednek megfelelő köröket. Bár szerintem az, hogy valaki pl. rajong a kpop-ért, jó esetben nem zárja ki, hogy más zenei műfajt is kedveljen.
2019. máj. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Elvont alatt azt hittem a festészetre, költészetre, és hasonló dolgokra gondoltál, én azokért rajongom:D
2019. máj. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy remélhetőleg koherens válasz, amivel kiegészítem a többieket: a fiatal lányok a szociális média felületein egy többnyire(!) elfogadó közösségbe érkeznek, ahol azt látják, hogy rengeteg az lgbtq fiatal, akik szintén azt az irányzatot kedvelik, mint ők. Kezdetben lehet, hogy csak kíváncsiak és később alakul ki, kihez is vonzódnak, de a lényeg, hogy mivel sok a hozzájuk hasonló, önmagukat büszkén (és hangosan :D) vállaló felhasználó, könnyebben meg tudnak nyílni az adott felületen, jobban ki tudják élni magukat (most leginkább a twitterre és tumblr-re gondolok, instát nem használom). Ha belegondolsz, nyilván, hisz ez nem fb, ahol könnyen megtalálnak az ismerősök, egyszerűbb olyan tartalmat megosztani, amit amúgy nem mernél, félve a környezeted reakciójától. Ebből valami olyasmit akarok kihozni, hogy (szerintem) az adott közösségnek nagy szerepe van az egyén ilyen jellegű kiteljesedésében (hű ez elég propagandaszerűen hangzik, nem ez volt a terv.:))


Én leginkább kpopot hallgatok, úgyhogy azt tudom példának hozni: a konzervatív és heteronormatív társadalmi normákhoz képest sok koreai előadó nyíltan elítéli a homofóbiát és szereti a rajongóit nemre, bőrszínre, szexuális orientációra való tekintet nélkül, úgyhogy az is egyfajta biztonságot és kötődést adhat egy fiatalnak, hogy a kedvence mellette áll. Na meg nyilván vannak homofóbok, de én úgy vettem észre, hogy a kpop rajongók nagyon nyitottak és elfogadóak, úgyhogy talán érthető, miért van ennyi lgbtq kpop rajongó (tényleg rengetegen vagyunk :)).


Ja és ahogy felettem írták, ne érezd hülyén magad emiatt. Ha valaki megtetszik, nem feltétlenül kell a zenéről beszélni, van élet azon kívül is.


(#4 én is azt hittem először.:D)

2019. máj. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kötekedni akarok, de a punk/rock zene miért elvont? 🤔

Én például a családom miatt hallgatok Green Day-t (is), de pl ez nem egy újkeletű divat szerintem... Vagy aki nem csak sima hétköznapi zenét (Ariana Grande, különböző magyar rapperek) hallgat az elvont? 🤔

Én pl minden zenei stílust kedvelek hangulattól függően, mégsem tartanám magam elvontnak.


De lehet, hogy csak mást értünk az elvont szó alatt. Ne vedd támadásnak.


Vagy az is lehet, hogy hajnali fél kettőkor aludnom kéne és nem hülyeséget írogatni gyakorin. Whatever.

2019. máj. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem csak a leszbikusokra igaz hanem a fiatalokra.

Sőt igazából csak azért szeretik/halgatják mert a szüleik nem szeretik.

2019. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!