Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tennétek a helyembe? Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe? Mi tévő legyek?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Eddig nem voltam benne biztos, de ugy erzem, hogy szerelmes vagyok a baratnombe... Sokat vagyunk egyutt, nagyon sok minden tortenik, tehat tartalmas idot toltunk egyutt. Viszont o szokott felre ertheto dolgokat csinalni. Simogat,(szamomra intimebb helyeken) fogja a kezem, es rengeteg utalast is tett mar a dolgokra. Valamint volt egy eset, hogy meg akart csokolni, de vissza utasitottam. Nem felek az ilyen dolgoktol, de neki van pasija , igy nem gondolom, hogy reszemrol korrekt lett volna. Pedig ennyire meg semit nem szerettem volna. Ugy erzem, hogy bele orulok ebbe az egeszbe, naprol napra frusztraltabb leszek, az elettol is elmegy a kedvem mar. Leirhatatlanak ezek az erzesek, aki volt ilyenben az biztos tudja. Jobb lenne eltavolodni tole, ugy erzem, de viszont nagyon nehezen menne. Vagy menjek bele a jatekaiba?!, nem tudom.

Valaki valami tipp, tanacs, eszrevetel. Segitsetek kerlek.

En 20 o 18eves.



2019. máj. 26. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%

Ha neki van pasija, és őt nem zavarja akkor téged mért?

Amúgy lehet tetszene is a pasijának, nem gondolod?

2019. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a pasiját sem zavarja. Nekem is van pasim és mellette csajozok. 23L
2019. máj. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem adj egy esélyt ennek.Ne dobd el a legjobb barátod és az iránta érzett érzéseid.Van palija...és?A leírásodból látszik hogy vágytok egymásra.De ha nem próbáljátok ki, sosem fogjátok megtudni hogy ezek az érzések valódiak-e, vagy csak a kíváncsiság hajt benneteket.

Én azt momdom tegyetek egy próbát.Talán valami jó dolgot szalasztanátok el ha meg sem próbáljátok.Pl egy szerelmet...

Bocsi a hosszú szövegért.

2019. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan jó olvasni, hogy van még ember akit zavar az, hogy a másiknak van párja és ha bele döglik sem akar belerondítani. Tisztelet! Maradj csak ilyen, ez egy baromi jó tulajdonság!


De hogy válaszoljak is: muszáj ezt tisztába raknod magadban, ha ez sikerül, nem fogsz szenvedni ennyire. Ha tényleg ‘jó’ barátod, inkább válaszd a barátságotokat és azt erősítsd, mert szerintem te is tisztában vagy azzal, hogy ebből érdemleges dolog úgysem lesz.

2019. máj. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Barátság extrákkal szoba se jöhet?két "felnőtt" már csak megtudják beszélni oldani amit akarnak ha vágynak egymásra akkor ki akadályozaa ezt!Csak te úgy hiszem.
2019. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolso valaszolo!

Reszemrol szoba johetne akar az is, de viszont nem igy, hogy egy masik elberre elozben egyutt van. Valamint nem akadalyozok en semmit sem, semmi rossznak nem vagyok az elrontoja, de vannak bizonyos hatarok, amit igenes, ha beledoglok sem lepek at. Senki kapcsolataba nem ronditok bele...

Mindenkinek koszonom szepen a valaszt! 🥰

Valamint , ha valakinek esetleg meg barmi lenne ami eszebe jut, kerem ne tartsa magaba!!! ☺️☺️

2019. máj. 26. 22:20
 7/11 A kérdező kommentje:
Emberrel* ekozben* ! Bocsi
2019. máj. 26. 22:21
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
Ha hagyja akkor miért zavar téged,ha a paliját nem ,próbaljátok meg és majd kiderül, vagy folytatjátok a testiséget vagy elnéztek mellete és barátok maradtok.
2019. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Leszbikus vagy biszex vagy?
2019. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben mindenképp beszélék vele erről. Azzal, hogy beszélsz még nem rondítasz bele senki kapcsolatába, egyébként is ő volt az aki meg akart csókolni tehát ha bárki is "rondít" a kapcsolaban az inkább ő. Ez teljesen normális, hogy nem akarsz kikezdeni valakivel akinek párja van. Elhiszem, hogy sok pasi gerjed erre és jönnek a kommentek, hogy melyik pasi ne örülne ennek, vagy hogy ha a pasit nem zarava téged miért , de attól, hogy a legtöbb pasi szemében a leszbikus viszony teljesen más kategória attól még vannak emberek akik ezt teljesen egyenrangúan kezelik mint bármely más két ember között folyó szexuális cselekményt ami szerintem a helyes lenne főleg azért is mert amint írtad ez számodra nem csak szex, hisz beleszerettél. Könnyen lehet, hogy ez neki csak játék, szórakozás jobb lenne ezt tisztáznod vele. A belemenj-e a játékaiba kérdésre meg egyértelműen NEM a válasz. Csak sérülni fogsz, hisz te is tudod pontosan, hogy te nem csak játékra vágysz tőle, hanem sokkal többre. Saját tapasztalatból mondom, hogy barátság extrákkal viszony valakivel akibe szerelmes vagy sosem jó ötlet. Persze az aktuális pillanatokban jó és boldog vagy és reménykedsz, aztán jön a hasra esés újra és újra mikor rádöbbensz, hogy neki ez tényleg csak az ami és talán képes leszel felismerni, hogy ez neki sosem lesz ennél több, de ez hosszú és fájdalmas út...Tudom kicsit sokat beszéltem, de remélem azért elolvasod és tudtam segíteni.
2019. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!