Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, érdemes-e transzneműké...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, érdemes-e transzneműként (ftm) leszbikus oldalakra regisztrálnom és, ha igen hová?

Figyelt kérdés

Már hoszabb ideje hormonkezelésen vagyok. A társkereséssel bajban vagyok. A bulizás nem az életstílusom, a környzetemben való ismerkedéshez pedig nagyon félénk vagyok. Amikor akadt szimpatikus lány a külsőm alapján azt hitte, hogy teljesen fiú vagyok én pedig nem mertem elmondani mi van, úgyhogy nem történt semmi. Így marad az internet kapcsolatfelvételre, üzenetben könnyebb megnyílni.

Az a baj, nem találok leszbikus oldalakat, ahol ismerkedni lehet. Hallotam a sweetcandyről, de megszűnt. A prideközöségről, de nem működik az oldaluk. A pinkvanilláról, tstars.hu oldalakról, de nem működik ezeken az oldalakon a regisztráció, gondolom már nem használják. Most milyen oldalak vannak, ahol találhatok leszbikusokat? A facen egyetlen egy leszbikus csoportot találtam, de mivel fiú névvel regeltem, nyilván azt hitték kíváncsi pasi vagyok, úgyhogy oda se vettek be. Légyszi mondjatok leszbikus oldalakat, ami működik most.

Amúgy nem gáz ftm-ként leszbikus lányokkal ismerkednem? A hetero lányok olyan társat keresnek akinek férfi teste van. Talán egy fiús butch lányokat kedvelő leszbikus lánynál lehet esélyem. Szerintetek?

Mielőtt hülye kérdések jönnek: nem női ruhás férfi vagyok, hanem lánynak születtem, de fiú ruhákba öltözök és hormonkezelésen vagyok.


2019. jún. 21. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Instagramon vannak lmbtq-s ismerkedő oldalak :) biszexekkel, pánszexekkel, esetleg heteroromantikus leszbikusokkal kéne ismerkedned :) én is biszex vagyok, és ismerkedek transzfiúkkal :)
2019. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt tudom mondani mint az első: biszex és pánszexuális emberekkel ismerkedj.


Esetleg baráti kört is segítségül hívhatod, ha te nem ismersz ilyet akkor lehet ők be tudnának mutatni valakinek.

2019. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Haha, instán pörgesd át a szivárványosokat:D
2019. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne leszbikusokkal ismerkedj. Amúgy OKcupidon elég rendesen le tudod írni, hogy ki vagy és kit keresel beállítottság alapján, esetleg ott próbáld meg.
2019. jún. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Fú ne haragudj de azért kicsit el vagy tévedve. Aki leszbikus, az a nőket szereti, aki nő belül meg kívül is, vagy ha még nem is túl nőies, de attól még nőnek érzi/vallja magát.

Az arcomat le tudom akkor kaparni, mikor nőruhás férfiak jelölgetnek ismerkedésre, ugyanez mint a te sztorid, csak pepitában. NEM csávó kell a leszbikusoknak, fel kéne végre fogni. Akár testileg, akár lelkileg az, leszbikusnak nem pasi kell. Ismerkedj biszexekkel, pánszexuálisokkal, akár más transz emberekkel.

2019. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Leszbikus oldalra nem.Esetleg kifejezetten transzszex. oldalra mint a transzvanilla,vagy facen a transzszexuálisoknak szóló oldalak,csoportok.Hasonló emberekkel ismerkedni,mint te,és ki tudja? lehet ezen keresztül ismersz meg olyan támogató, nyitott embereket akik így fogadnak el,ahogy vagy
2019. jún. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Leszbikusok nem fognak melletted megmaradni. Heteró vagy bi csajoknál próbálkozz. Ismeretségi körömben két transz srác van, az egyik egy transz lánnyal, a másik meg meleg, neki a barátja cisz....
2019. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!