Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy egyrészes nagyon fényes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyrészes nagyon fényes lycra anyagú fürdöruhában napoztam a gumimatracon láttam, hogy ellégé látszik a puncim vonala a szomszédos csaj eggyfójtában bámult nagyon kellemetlen volt mit kellett vólna tennem?

Figyelt kérdés
Éreztem,hogy engem néz mindig a nemi szervemet,ahogy ki domborodig a fürdöruhából zavarba jöttem.
2019. júl. 6. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Én már a gondolattól is benedvesedtem!!
2019. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
domborodig persze...engem inkább a helyesírásod izgat:)
2019. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 totesq válasza:
91%
😂😂😂
2019. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Azért, mert egy kis unatkozó meleg vagy cigányfiú vagy, aki átoperáltatta magát és ott maradt némi lôcsdarab. Azt nézte.
2019. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Válaszoknélkül ***** válasza:
95%
És mi lett a gumibálnával?
2019. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Szólj neki, hogy akár meg is kóstolhatná, mind a ketten jól jártok. :D
2019. júl. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
A domborodó nemiszervet fütyinek hívjuk, nem puncinak. Nem láttad a filmet?
2019. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Tanuld meg hogy a becézett női nevek átlátszó álcák. A többség eleve nem is a keresztnevét teszi felhasználó névnek, de aki igen az se Dórikázva meg Noémicske meg Lilibogyó formában. Ha már hazudsz legalàbb hitelesebben tennéd. De szerintem valóban egy cigány kan vagy.
2019. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!