Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Letezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan, hogy valaki leszbikusbol hetero lesz?

Figyelt kérdés
20/L vagyok, van egy gyonyoru lany ismerosom, aki mindig is tetszett (persze sosem mertem ra nyomulni mert nyuszi vagyok). Regota ismerem, mindig is csak a lanyok/nok vonzották, 100%ban leszbikusnak gondoltam (meg o is mindig azt mondta) es tenyleg sosem nezett ra egyetlen pasira sem. Aztan nem tudom mi tortent, fel eve kb megismert egy idosebb pasit es osszejott vele! Azota is egyutt vannak elvileg es en ezt nem tudom feldolgozni, hogy egy magat mindig is leszbikusnak vallo no hogyan johet ossze hirtelen egy ferfival. Probaltam beszelgetni vele errol, azt mondja o sem tudja mi valtozott, de mar nehezen kepzeli el magat lannyal miota van ez a pasi. Ez mitol lehet? Annyira banom hogy eddig nem “hajtottam” ra, most meg mar keso ugye? Igy hogy pasija van mar gonosz dolog lenne probalkozni nem? A lany 20 eves szinten.
2019. júl. 20. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%

Amennyire én tudom, csak férfiaknál genetikusan kódolt valamennyire a szexuális érdeklődés, nőknél csak egy döntés. Én is szeretem a szép nőket megnézni, meg volt már egyéb is. :)

21L

2019. júl. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Lehet eddig nem találkozott olyan pasival aki érdekelte volna, ha vége lesz ennek a kapcsolatnak elképzelhető, hogy visszatér a nőkhöz, de az is lehet, hogy nem. Nálam ez fordítva volt, hogy csak pasikkal ismerkedtem, aztán megismerkedtem egy csodálatos lánnyal, és azóta semmilyen vonzalmat nem érzek pasik iránt, csak nőkkel tudom magam elképzelni és csak velük ismerkedek.
2019. júl. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy jelenleg nehezen képzeli el magát nőkkel, lehet a pasija miatt van. Próbálkozz nyugodtan, mert lehet, hogy viszonozza, csak ő sem mert rád hajtani.
2019. júl. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiszem azt, hogy aki a nőkhöz vonzódik az, hosszabb távon boldog tud lenni férfival.
2019. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem, nem létezik.


De ez nem úgy működik, hogy 3 jól meghatározható csoport van, a meleg, a hetero, és a biszexuális. Inkább úgy, hogy mindenki valahol helyezkedik el egy skálán a teljesen homoszexuális és a teljesen heteroszexuális között.

2019. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Egyszerű, biszexuális, csak eddig nem talált olyan férfit, aki vonzotta volna. Bumm, rejtély megoldva.

Annyi, hogy a fordítottja jóval gyakoribb, mikor sokáig pasikkal van együtt egy nő és hirtelen jön egy másik nő az életébe, aztán rájön, hogy a saját neme is vonzza csak eddig elnyomta magában/nem tudatosult. Semmi nem zárja ki az ellenkezőjét sem, valszeg csak ritkább.

2019. júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Nincs ilyen.
2019. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ah... vettem tegnap a bátorságot és eléálltam. Elmondtam neki hogy regota tetszik nekem... Azt mondta kedvel meg minden es remeli megtalalom a hozzam illo lanyt, de o rajott, hogy ferfira van szuksege. 😅 neeem ertem a nőket:(
2019. júl. 21. 11:01
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Mondom, hogy biszex, mi ezen annyira érthetetlen? Lehet ezer és egy oka, hogy eddig miért csak nők felé nyitott, nem tudhatod mi zajlott benne. De mindegy, hogy pasija van, ha barátnője lett volna, akkor is pont ez a helyzet, nem te érdekled és ennyi.
2019. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt ertem, hogy biszex, csak nekem ez olyan fura hogy eddig csak es kizarolag a nok erdekeltek, most meg a pasik. Forditva mar hallottam ilyet, de igy🤷🏼‍♀️
2019. júl. 21. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!