Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan tudnám megszüntetni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megszüntetni a nők iránti vonzalmamat?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy testileg a nőkhöz vonzódom. Voltam már férfiakkal, és az a baj, hogy testileg nem kívánom őket úgy ahogy kellene. Emiatt a kapcsolataim sem tartósak, mert fél év után kb menekülni tudnék tőlük. Voltam már szerelmes nőkbe, és azt erősebbnek érzem mint amit a férfiak iránt éreztem. Szégyellem ezt, meg nőként nehéz nőkkel ismerkedni, ezért szeretném ezt megszüntetni. Mert férfiakkal már ismerkedni sem tudok, totál érdektelenek számomra. De családot gyereket szeretnék.
2019. júl. 20. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Ezt sehogy nem fogod tudni megszüntetni,ez nem egy olyan dolog amit ki-be tudsz kapcsolni.

Igen, nehezebb nő létedre, nőkkel ismerkedni de ezt tényleg nem fogod tudni irányítani.

Az meg hogy családot akarsz, úgyanúgy lehetséges, egy nővel is.

2019. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Ne akard megszüntetni inkább ez a fontos.


Ezt nem tudod megváltoztatni csak elnyomni. Nőkkel nem nehéz ismerkedni csak nyitottnak kell lenned és nem árt ha szép vagy:D

Sok sikert ^^

18L

2019. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy kérdező?
2019. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, te ilyen vagy.
2019. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
85%
Pedig muszáj lenne elfogadnod, hogy a nőket szereted. Ezt nem lehet megváltoztatni, és ha te majd csak azért jönnél össze férfival, hogy "megfelelj a normáknak", akkor nagyon boldogtalan leszel. Egyáltalán nem olyan nehéz nőkkel ismerkedni, csak nyitottnak kell lenni, és ugyanúgy nővel is alapíthatsz családot.
2019. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Együtt érzek veled,kedves kérdező.Több férfival voltam,felizgulni sem tudtam,nemhogy kielégülni.Természetesen nem az ő hibájukból,egyszerűen abszolút nem kívántam,legtöbbször kitértem az aktus elől.Szerelmes lettem egy nőbe,szégyelltem magamat,próbáltam minél inkább palástolni ezeket az érzéseket magamban.Végül nem bírtam tovább magammal és aktusba bonyolódtam egy hölggyel,soha nem éreztem még hasonlót.Majd megfutamodtam és tovább őrlődtem,ahogyan mai napig is teszem.Ha kedved tartja,írj üzit. 25/L
2019. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!