Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a 12 éves lányom ilyeneket néz?


2019. aug. 3. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Nem kattintok rá. Milyeneket?
2019. aug. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Horror és leszbikus animék.
2019. aug. 3. 11:08
 3/14 A kérdező kommentje:
Illetve van benne pedofil gyanús is.
2019. aug. 3. 11:21
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

A mirai nikki és a happy sugar life kicsit durva 12 évesen, (mert van mindkettőben gyilkosság) de a többi szerintem okés.

Három lolicon anime volt benne(pedofilos), abból kettő komédia, azokban még csókjelenet se volt, a harmadiknál meg korban közelebb van a pedofilhoz mint a gyerekhez, ez a happy sugar life ,(5-7 és 16 évesek) de ott is csak egy csók (illetve egy házasság ) van köztük.


Azért érdekelne hogy találta ezeket...

2019. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Engem az érdekelne, hogy miért hagyják neki hogy ilyeneket nézzen, és szabadon "garázdálkodjon" az interneten. A szülő felelősége hogy az ilyeneket kiszűrje. És most le lehet pontozni, de ez így van.
2019. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
74%
Ezek nagyon jók! Amíg nem öl meg valakit addig minden rendben van.
2019. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Az hogy Mirai nikki-t nez 12 évesen az amúgy teljesen normális
2019. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Ehh, ahogy látom ezek nem is olyan vészesek.

Amúgy normális. 12 éves. Kezdi kialakítani a saját érdeklődési köreit. Eltiltani nem tudod úgyse.

2019. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Ahogy korábban írták eltiltani nem tudod úgyse. Inkább üllj le vele és nézz bele te is, tárgyaljátok ki hogy mit láttatok és hogy ebből mi a valós és mi nem. Arra figyelj hogy ne legyen túl zárkózott.
2019. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Mirai Nikki (anime)


Az opening alapján ok


AA-os tartalom: Történetünk főhőse, Amano Yukiteru egy középiskolás fiú, akinek komoly gondjai vannak az emberi kapcsolatokkal. Nehezére esik barátokat szerezni és kívülállóként tekint magára. Élete minden egyes pillanatát feljegyzi mobiltelefonos naplójába. Yukinak csak két barátja van, Deus Ex Machina (a tér és idő ura) és Deus szolgája Muru Muru, bár ők egyedül Yuki képzeletében léteznek. Vagy mégsem? Egyik nap Deus meglepetéssel érkezik Yukihoz: elmondja a fiúnak, hogy a naplója mától nem a múltat, hanem a jövőt fogja mutatni. Az elkövetkező kilencven napra előre be vannak jegyezve az események. Yuki először nem hisz a napló erejében, de az a nap folyamán többször is megjósolja a jövőt. Yuki éppen csak elkezd örülni új hatalmának, amikor Deus újabb meglepetéssel szolgál: létezik még 11 ember, akiket Yukihoz hasonló képességekkel ruháztak fel. Ők a "Naplóhordozók", akiknek életre-halálra kell egymással küzdeniük. A nyertes díja pedig nem más, minthogy Istenné válhat. Vajon mi fog történni Yukival? Túléli a harcot, melyben a jövője a tét?


Ez alapján ok.


Műfaj, téma: akció, dráma, horror, kaland, krimi, lélektani, misztikus, nem gyerekeknek, őrültség, romantikus, seinen, szupererő, thriller, tragédia, apokalipszis, árulás, barátság, bosszú, bűntény, elborult, embervadászat, erős idegzetűeknek, erőszak(os), felnőtté válás, gyerekkori ígéret, gyilkosság, halál, hazugság, isten(ek), jelen, jelenkori fantasy, kegyetlenség, kettős élet, középiskola, magány, manga alapján, mészárlás, szorongás/félelem, titok, túlélőjáték, yandere


Ez alapján már csak így látatlanba az anime már nem annyira ok egy sima 12 évesnek, mivel ,,nem gyerekeknek'', ,,erős idegzetűeknek'', ,,erőszak(os)'', ,,mészárlás'' és ,,yandere''.


Persze ez a ,,normális'' függ a gyerektől, a gyerek ingeeküszöbétől. Én 12 évesen már rég a 16 karikás filmeket néztem, azért mert a gyerekeknek valók már unalmasak voltak számomra. Mivel magától nézi (nem a nagyobb testvére nézi, és ő csak úgy miatta), így szerintem azért nézi, mert érdekli, így szerintem semmi baj sincs vele (persze csak ha tudja, hogy ami a TV-ben van az nem a valóság, nem szabad kipróbálni az ott látott dolgokat). Nem minden 12 éves nem a nyálos szerelmes slice of life sztorikat szereti.



Így igen, szerintem normális, hogy a 12 éves lányod ilyeneket néz.

2019. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!