Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ilyen animéket mondani?

Tudnátok ilyen animéket mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan animéket keresnék, ami nem végződik háremmel, de mégis humoros időnként, viszont tartalmaz pár mélypontot is. Mélypont alatt nem olyasmit értek, hogy két szereplő összekapott, hanem olyasmit, amitől egy átlagember teljesen kikészül. Szóval halálos kétségbeesés, a főszereplő egy közeli hozzátartozójának a halála, stb. Fontos lenne, hogy happy end legyen ettől függetlenül, mert ha ráfüggök egy animére, akkor piszkosul depis tudok lenni, ha tragédia a vége. XD A hossza az mindegy, bár ha lehet 50 résznél ne nagyon legyen hosszabb. A téma is mindegy, lehet shounen, slice of life, fantasy, de akár sci-fi is, csak mecha ne nagyon legyen. Előre is köszönöm, ha tudtok valami ilyesmit! :D



2019. szept. 3. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg az Orange
2019. szept. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már tervbe tettem, csak valahogy megfeledkeztem róla. Köszi! :) Jöhet még, ha van! :D
2019. szept. 4. 12:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Cross game

baseballos ugyan, de vannak benne mélypontok, humoros részek és szerelmi szál is.

2019. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ao Haru Ride
2019. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezek is érdekesnek tűnnek. Köszi szépen! :D
2019. szept. 4. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a Soul Eatert tudnám ajánlani
2019. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!