Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van még egyáltalán olyan...

Van még egyáltalán olyan csatorna, ahol animét lehet nézni?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzanak azok az esték,amikor leültem a tv elé és néztem az animaxot.Az interneten is szoktam nézni,de az mégsem az igazi.Ti tudtok olyan csatornát,amelyiken vetítenek?

2019. okt. 31. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Viasat6-on megy a Dragon Ball Super meg a Boku no Hero Academia (Hősakadémia címmel). Illetve talán mintha a Tsubasa kapitányt is adnák, de lehet, hogy csak adták (meg Yu-Gi-Oh! sorozatokat is láttam már ott, most azokat se tudom, mennek-e aktuálisan). De a Dragon Ball és a HeroAca biztosan megy. HeroAca délután háromtól van, a Dragon Ball meg utána.

Konkrét csatorna nincs, nem éri meg fenntartani.

2019. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hál'Istennek nem nagyon. Nem is hiányzik, így is elég hulladék megy a tévében.
2019. okt. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Miért is hulladékok az animék, kedves 2. válaszoló?


Igen, vannak hulladék animék, ugyanúgy ahogy vannak hulladék élőszereplős filmek és sorozatok is.

2019. okt. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első jól írta, jelenleg a Viasat6-on megy a DBS ismétlésként és a Hősakadémia premiersorozatként. Nemrégiben pár Yu-Gi-Oh sorozat és a 2018-as Tsubasa kapitány is ment, de ezek helyett adják ma a Hősakadémiát. Egy Vasember anime filmet is szoktak ritkán ismételni.

Ezeken kívül az RTL Klub adja hétvégenként a Bakugan: Battle Planet-et, ami korábban a Cartoon Network-ön ment. És a Kiwi TV ismételgeti néha a Transformers: Armada-t botrányosan rossz szinkronnal.

Amióta az Animax megszűnt (úgy 5 és fél éve), egy csatorna sem mert komolyan bevállalkozni az animékkel, mert a hazai tévés kultúra nem olyan nyitott irántuk, mint más országoké, és a legtöbb animemániás úgyis neten nézi ezeket.

2019. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Viasat 6 on lehet Animét nézni.


Vagy itt egy darabig elérhetőek részek

[link]


Nekem tetszik a szinkron. Szerencsére nem egyforma az emberek ízlése. Japánul ezt eddig valamiért kihagytam, de így nagyon jó nézhető a Hősakadémia Anime.

2019. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Viasta 6-on szokot menni, akkor még a Minimaxon megy a Voltron azt hiszem, meg ha jól hallottam akkor a cartoonnetworkön megy a Bakugan
2019. nov. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!