Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animék között ajánlanátok jó...

Animék között ajánlanátok jó akció, shounen (harcolós, szupererős) sorozatot amit bejefeztek?

Figyelt kérdés

Nem szeretek éveket várni évadokra szóval olyan kéne aminek már nem lesz folytatása.


Láttam néhányat és amiket szeretek:

Hellsing Ultimate, One Punch Man, Akame ga Kill!, Killing Bites

Amik nem tetszettek: Attack on titan, full metal alchemist (tudom ez milyen népszerű de k.va unalmas volt)


Ami tervbe van véve: Mob psycho, hunter x hunter, my hero academy


Szóval ilyesmi stílust tudtok ajánlani? mondjuk ilyen bleach meg egyéb ezer részes animék nem érdekelnek, a hunterxhunterbe is azért nem kezdtem még mert elég sok részes



2019. nov. 1. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:
JoJo
2019. nov. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Yu Yu Hakusho
2019. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tokyo Ghoul (3 x 12 rész)

Seisen Cerberus - Ryuukoku no Fatalites (13 rész)


Ha rászánod magad valami hosszabbra akkor a Naruto-t mindenképp érdemes szerintem megnézni.


Ezekben kevesebb a harc de szerintem akár tetszhetnek neked:

Kuroshitsuji (Black Butler, 12 rész)

Golden Kamuy (2 x 12 rész)

2019. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ehm, kérdezô. Ugye tudod, hogy a One Punch Man nincs befejezve? :D Még jönni fog rész
2019. nov. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kezdd el a one piece-t, igaz még arrébb a vége , de egy darabig el lehet vele lenni :)
2019. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!