Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mo Dao Zu Shi, Psychic Princes...

Mo Dao Zu Shi, Psychic Princess hasonló anime? Tudnátok nekem írni a hasonló animéket, mint a Mo Dao Zu Shi és a Psychic Princess?

Figyelt kérdés

Ami hasonló korban játszódik, hasonló karakterekkel....

De az sem baj, ha nem korhoz kapcsolódik csak a karakterek..

Köszönöm előre is :)



2020. jan. 9. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, hogy ezek mennyire hasonlítanak, de én imádom a Douluo Dalu-t és a Quanzhi Fashi-t. Ha még nem láttad ezeket, szerintem mindenképpen ess neki.


Ha nem bánod, hogy ide írom, nekem is lenne egy kérdésem: Egy ideje már szemezek a Mo Dao Zu Shi-val, de még nem mertem elkezdeni, mert azt híresztelik, hogy shounen ai(vagy danmei, ahogy kínaiul mondanák). Ez mennyire igaz? Csak mert van olyan anime, amit szintén ezért nem mertem elkezdeni, mert eltúlozták, és shoujo ai-nak titulálták, pedig ez a része csak poénforrás volt, mivel az egyik karakter ezzel fárasztotta a másikat, de amúgy mindkettő hetero. Előre is köszi a választ! :)

2020. jan. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm! :) Majd megnézem milyen anime, amit írtál.

A Mo Dao Zu Shi a híres BL író Mo Xiang Tong Xiu regénye alapján készült. Valóban a két főszereplő kötődik egymáshoz, de nincsen testi kapcsolat közöttük az animében. A regényben annál inkább, sok testi kapcsolat van. Az anime szerintem egy mestermű lett. Rég nem láttam már ilyen jó animét, beleértve a történetet, karaktereket....

Mindenképpen ajánlani tudom! Sajnos nincsen sok rész a 2. évada mindössze 8 részes. De lesz még folytatása! Szóval ne félj elkezdeni, semmi olyan nincs benne. A két karakter kötődése lassan alakul ki....És ha szereted a live action-t, csináltak róla egy élőszereplős 50 részes sorozatot is The Untamed címen. Azt is ajánlani tudom nagyon jó, a szereplők nagyon el lettek találva. Még több száz részt is meg tudtam volna nézni belőle :)

2020. jan. 20. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Köszi szépen! Belenézek akkor. :)
2020. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Mo Dao Zu Shi 2.évada tényleg csak 8 részes , nem 15, mint az 1.évad ?
2020. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Szerintem ezek lesznek:

Xie Wang Zhui Qi

Akatsuki no Yona

Kakuriyo no Yadomeshi

Saiunkoku Monogatari

tong ling fei


Ezt még nem láttam, de lehet jó:

Sheng Shi Zhuang Niang

2021. okt. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!