Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak szerintem furcsa ez?

Csak szerintem furcsa ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy lány ismerősőm aki nagyon szereti az animét (pont úgy ahogyan én) És facebookon mindig egy fiú anime karakter a profilképe. Nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de ez szerintem nagyon fura😅 Ti hogy gondoljátok?

2020. jan. 30. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Az animések furák.
2020. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Nem az animét, hanem az animéket szeretitek.


Vagy: Nem a filmet, hanem a filmeket. Nem a könyvet, hanem a könyveket.

2020. jan. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Mit fáj neked? Sose fogom megérteni ezt a hozzáállást. Törődj a magad dolgával. A lány ismerősöd majd kinő belőle, ha akar.
2020. jan. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Csak egy ember, aki nem akarja mutogatni az arcát neten. Nincs ebben semmi fura
2020. jan. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

Mivel szereti az animéket, így ne csak az alap üres profilképe legyen, ezért beállított egy animéset.

Vagy ahogy mondta már más, nem akar magáról képet, de az üres fb-os képet mégsem akarta, hogy az legyen, így lett az animés.

De akár az is lehet(amit én a legvalószínűbbnek tartok), hogy a kedvenc anime karakterét állította be, mert nagyon rajong érte.

2020. jan. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!