Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani nekem yaoi...

LolimGhost kérdése:

Tudnátok mondani nekem yaoi animéket?

Figyelt kérdés

Sokat láttam már és kifogyotam. Ha lehet legyen tűrhető a rajzolása, és legyen valami storyja.

Köszi



2020. febr. 11. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

-Yurii! on ice

ezeket-Boku no pico

inkább-Pico to Chico

ne-Pico x CoCo x Chico

-Hyakujitsu no Bara

-Yarichin☆Bitch-bu

-Free!

2020. febr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat a Yuri on ice-nak, már csak azért is, mert nagyon szép a rajzolása
2020. febr. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A Boku no picot hanyagoljukXD többi nornalidabbat láttam, olyan kéne mint pl super lovers, sekaiichi hatsukoi, dakaretai otoko.. Jonjou romantica, ehhez hasonló
2020. febr. 13. 07:58
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem te Shounen Ai animéket keresel és nem Yaoit. Nem ugyanaz a kettő.


Dakaretai Otoko

Hitorijime My Hero

Given!

Gravitation

Loveless

Suki na Mono wa Suki Dakara Shou ga nai!!

DRAMAtical Murder (a sorozatot még nem láttam, nem tudom mennyire shounen ai)

Doukyuusei

Gakuen Heaven

Honoo no Mirage

Hybrid Child

2020. febr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ebből válogatok, bár sokat láttam, de van pár új, köszi, és el tudná valaki mondani mi a különbség a shounen ai és a yaoi között? És még várok válaszokat is:DD
2020. febr. 13. 15:38
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

A személyes kedvencem, a Junjou Romantica. 3 yaoi szál van benne, és mit ne mondjak elég jó.


Kérdésedre pedig a válasz, a shounan-ai nem olyan durva, abban inkább csak csók van, de abból sem túl sok, a yaoi pedig...hát nincs visszafogva.

2020. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, láttam az összeset, már semmit sem találok vagy ha igen az 0 rajzolás
2020. febr. 20. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!