Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Banana fish- ben Ash meghalt?

Banana fish- ben Ash meghalt?

Figyelt kérdés

Manga alapjan Eletben van?

Mirol szolnak azok a reszek amiket mar nem dolgozott fel az anime es igy kicsit lezaratlan maradt ? (Nem tudok angolul)



2020. febr. 14. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Spoiler

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Igen meghal. :(

2020. febr. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ne mar ...😂😂😂

Es mirol szol az utolso par fejezet ?

2020. febr. 15. 07:46
 3/7 anonim válasza:
100%
A mangában egy könyvtárban áll, megtörténik a baj és jönnek a mentősök. A végén nem derül ki, hogy mi történt, hanem a későbbiekben tettek fel még két részt, ahol Ash Shorterrel találkozik, így következtetni lehet...
2020. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A mangában igen, az animében nem derül ki. Ott lehet találgatni.
2021. ápr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
De ezt valahogy nem értem. Én csak az animét láttam, de máskor is simán mászkált, mikor még sebesült, sőt harcolt is, most pedig egy sérülés elviszi? Nem találok benne logikát.
2021. szept. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Megsérült*
2021. szept. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dzs2004 válasza:
100%

6# Ash nem hallhatatlan. Sajnos.

SPOILER!!!!

Egy késelés azért egész más, mint amikor szarrá verték. Valószínűleg létfontosságú szervet ért a kés, így csak mérgelődni tudunk. Én pl eszméletlen dühös voltam, hogy Ash nem hívott mentőt. Aztán rájöttem. Sosem kísérelte meg az öngyilkosságot, mert volt annyira erős, még a legrosszabb pillanataiban is. Szerintem tudta, ha el is megy Ejivel Japánba, ott sem lesznek biztonságban, mégis vele akart menni. De miután ez az egész megtörtént, a levél, amit Eji írt neki... lepereghetett előtte a múltja és a jövője, amit Eji szánt volna neki. A nyugalmat választotta és Eji biztonságát.

Beszélgettek már Ejivel arról, hogy Ash elmegy vele Japánba, de ott is kifejtették, hogy Ash nem a nyugalmas élethez szokott. A bandaharcokhoz, a fegyverhasználathoz, az erőszakhoz és az örökös meneküléshez/küzdelemhez. Akármilyen jól is hangozhatott számára Japán és annak biztonsága, Ash már nem tudta elképzelni az életét úgy, hogy "biztonságban" van.

Kínzóan reális ez az anime, nem hiába a kedvencem még 4 év és 200+ anime után is. Persze kell hozzá olyan lelkivilág, amivel értékelni tudod Aslan Jade Callenreese történetét, de magamból kiindulva, csak nyitotnak kell lenni hozzá és nem visszatartani a sírást.

2022. júl. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!