Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lenne még igény anime fansubra...

Lenne még igény anime fansubra? & manhwa/manhua/webtoon fordításra?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy ahogyan engedni, szeretnék animét magyarra fansubolni. Nem igazán értek még a programokhoz meg ilyenek, de szerintem idő alatt simán ki tudnám tanulni. Meglévő fansubhoz nem nagyon szeretnék csatlakozni, mert szeretném a saját magam kis tempójában csinálni a dolgokat.


Gondolkodtam még manhwa/webtoon/manhua fordításokra is, mert sok olyan képregény van, amik igazán jók, és nincs lehetőség a magyar megtekintésre. Több manga már magyar nyelven meg van, de a webtoonok és ehhez hasonlók kb nem találhatók meg egy magyar fansubnál sem.


Érdemes belevágni,vagy inkább hagyjam?



2020. febr. 17. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudsz az eredeti nyelven ÉS magyarul, illetve jól tudsz fordítani, fogalmazni is, akkor minden további nélkül, főleg, hogyha olyan műveket tervezel fordítani, amiket mások nem fordítanak (sokszor van olyan helyzet, hogy egy adott művet fordítanak hatan, egy másikat, ami szintén megérdemelne egy fordítást, pedig vagy senki, vagy egy olyan személy, aki a Google Fordító szintjén mozog).
2020. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van igény rá, csak olyan müveket fordits, amiket még más nem forditott.
2020. febr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lenne rá igény, sok sikert
2020. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igény van, volt és lesz is rá mindigis, szerintem.


De megmondom őszintén, nekem nagyobb igényem lenne arra, hogy valaki felkarolja a mások által dobott projekteket. Mert vannak abból is bőven, amik egy idő után vagy elszakadnak vagy hiányosan vannak fent azon az egyetlen egy helyen.


De az is jó lenne, ha tényleg olyan művek kapnának fordítást, amiket tényleg nem akar senki más bevállalni.

2020. febr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!