Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Most akkor hogy is van ez?

Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Ugye ha a Narutóban, valaki megvakul a túl sok mangekyou sharingan használattól, akkor valaki más mangekyou-jával pótolni tudja és szert tesz az örök szemre. Tegyük fel, ha valakik elcserélik egymással a szemeiket, akkor mindketten felélesztik az örökös magekyou sharingant?

2020. márc. 27. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Akárki szeme nem jó, ehhez szoros viszonyban kell állniuk egymással.

Egyébként a sztoriban nem vetődött fel ez a lehetőség, szóval elméletileg akár lehetséges is lehetne. Ugyanakkor ha lényeges elem lenne a sztori szempontjából, az író bármit ki tudna találni ami miatt ez így nem működne.

2020. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Wow. Nem is értem, pedig ez durva lett volna, pl Itachi és Sasuke szemet cserélnek. Köszi a választ.
2020. márc. 28. 11:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát Sasuke mangekyou-ja eleve Itachi halálának köszönhetően ébredt fel, szóval cserélni nehezen tudtak volna, de magát az ötletet én is megnéztem volna megvalósulva.
2020. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!