Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Amikor valaki azt kéri, hogy...

Amikor valaki azt kéri, hogy ajánljanak neki animáket, miért olyanokat ajánlanak főleg, amiknek van van magyar szinkronja?

Figyelt kérdés
Több ilyenre is válaszoltam, onnan tudom. A legtöbb animésnek mindegy, hogy van-e magyar szinkron vagy csak magyar felirat sőt, általában nem nagyon szeretik a magyar szinkront.

2020. ápr. 25. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnek feliratot olvasni. Ennyi.
2020. ápr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Csak olyankor szoktak magyar szinkront ajánlani elsősorban, amikor a kérdező kifejezetten ezt kéri.


Egyébként pedig sok magyar szinkronos anime nagyon jó. A Fullmetal Alchemist Brotherhood például az egyik legjobb anime valaha, úgyhogy sokan ajánlják. Történetesen magyar sziknronja is van, de nem muszáj azzal nézni

2020. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, ha valaki nem kiemelten szinkronoost kér, akkor ritkán ajánlanak olyat, aminek szinkronja is van. Már csak azért is, mert azok régebbiek és talán egy kezemen össze tudom számolni azokat a sorozatokat, amik 2010 előtt készültek és az átlag idejáró ajánlani szokta.
2020. ápr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!