Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Gintama sorozat rátok...

A Gintama sorozat rátok milyen hatással volt?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, most néztem meg az első 201.részt és én még életemben nem nevetem és sírtam egyszer ennyit semmilyen animációs vagy előszereplős alkotáson se.

2020. máj. 24. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Első 60 részt végignéztem, nem történt benne semmi, vicceket is láttam már jobbat, úgyhogy inkább abbahagytam :(, pedig amúgy azt hittem, hogy jó anime lesz, mert szinte minden évadja a legjobb animék között van a rangsorokban.
2020. máj. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kedvencem a Gintama lett. Ebben is vannak néha anime klisék amik nem tetszettek, de melyik animében nincs? Számomra nagyon ütősek voltak a poénok, rengetek szóvicc van benne amit az anyanyelvűek, vagy a japán nyelvben nagyon otthonos emberek érthettek magyarázat nélkül, ezért sem fog meg annyi külföldit. Általában rühellem a csajokat animékben, soknak nagyon idegesítő vagy csak szimplán unalmas karakterük van, de itt valahogy nem volt olyan szereplő (csajok közül sem) akit egy kicsit sem bírtam volna.

A Gintama egy jó anime, csak sajnos vannak akiket nem fog meg mert eltérő a humorérzékük, vagy egyszerűen nem tudják "átszenvedni" magukat az első 50-60 részen (amik amúgy nekem is tetszettek) és annyiban hagyják, pedig sokkal jobb mint egy felhypolt SAO vagy TG, de ki vagyok én, hogy ítélkezzek.

2020. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!