Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a címe ennek az anime-soroz...

Mi a címe ennek az anime-sorozatnak? (Versenyzős/jövőben játszódó)

Figyelt kérdés

Annyira emlékszem belőle, hogy a rég megszűnt animaxon néztem anno, és egy autóversenyzőről szólt, aki balesetet szenved, hibernálják száz (?) évre, a jövőben ébred, és megint versenyezni kezd. Tudom továbbá, hogy régi anime, mert volt belőle super nintendo játék.

A címében talán szerepelt valami "X-" vagy "F-" akármi.


Minden elképzelhető kulcsszóval kerestem már, de sehogy nem képes megtalálni az a szerencsétlen google :D


Köszönöm előre is a tippeket!



2020. máj. 25. 05:23
 1/3 D-Mano ***** válasza:
100%
F Zero
2020. máj. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wadmalac ***** válasza:

Hát elsőre a Redline anime ugrott be. De ott a főhős nem hibernált múltból jött srác.


Nintendo konzolon az F-Zero volt ilyen menő futurisztikus versenyjáték, de arról nem tudok, hogy lett volna anime alapja.

2020. máj. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ, az F-Zero volt az! Mint kiderült, az anime alapszik a videojáték-sorozaton :D
2020. máj. 25. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!