Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A netflixen van bl anime? Ha...

A netflixen van bl anime? Ha igen mi?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom nincs :(
2020. máj. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Vannak, pl. Miyazaki filmek és a Ghost in the Shell: Stand Alone Complex folytatása meg Netflix-exkluzív, bár arról inkább ne beszéljünk...
2020. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 xavarek válasza:
60%
Nem tudtam mi az a "BL" anime, utánanéztem - Boys Loves-ra gondolsz gondolom?! Na én olyanokat nem nézek akkor inkább marad a mmo,fantasy, open world stílus :D - Nővérem szokott "BL" animét nézni xD
2020. máj. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Most vettem észre, hogy BL animét keresel. Bocsi, mindenki hagyja figyelmen kívül a második választ.
2020. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Devilman Crybaby, esetleg? Igaz 'csak' gyerekkori barátok a szereplők és nem canon pár
2020. máj. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%

Én erről az oldalról tudok remélem te ilyesmire gondoltál:

AniMagazin 47 - A Google Könyvek találata

books.google.hu › books

Nos, igen, a TsUrUne félreérthetetlenül célozta be a közönségét, a BL és yaoi ... kapásból a Netflix megjelenése az animés piacon, akik azonnal lecsaptak év .

2020. jún. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!