Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak én gondolom úgy, hogy...

Csak én gondolom úgy, hogy Kaguya (Naruto) igazából nem is egy negatív karakter?

Figyelt kérdés
Nekem inkább úgy tűnik, mintha a sok fájadlom miatt lett ilyen, pl amikor meglátta Narutoban Ashura-t és Sasuke-ben Indra-t, akkor elkezdett sírni. Nem tudom, én valahol együtt tudok érezni vele, és meg tudom érteni őt. Ti mit gondoltok?

2020. máj. 27. 01:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Narutóban kb. senki nem eredendően "rossz".
2020. máj. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Hogy mitől lett ilyen, az részletkérdés, de a történetben egyértelműen egy negatív karakter.
2020. máj. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki rossz valakinek a történetében.
2020. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elárulták, és ő ezért az egész világot büntetni akarta. Megölte az egyik fia szerelmét, és rávette, hogy megölje a másik fiát. Az ilyen bűnre nem bocsánat az, hogy egyszer sz.r napja volt. Én nem tudok vele együttérezni. Persze ez így durván hangzik, de az élet így működik. Az indok csak bizonyos szintig enyhítő körülmény. Gyilkosságnál enyhítő körülmény az önvédelem. Ha azután heccből megölsz egy másik embert, csak mert téged is meg akartak, az már ugyanúgy gyilkosság.
2020. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Narutoban az összes gonosz igazából nem gonosz, csak mindenki máshogy akarja elérni a békét.
2020. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 everlight ***** válasza:
Á nem gonosz csak több embert ölt meg mint bárki más a végtelen tsukoyomi val.
2021. aug. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!