Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fate/stay-nek hogy van a...

Fate/stay-nek hogy van a sorrendje?

Figyelt kérdés
Uraharashop oldalán fent van egy pár anime és a Fate/stay Night című anime felkeltette az érdeklődésemet. Viszont ott 2 anime van. Hogyan jönnek sorban megjelenés alapján? (Nem tudom mennyire kivehető, egy kiadási sorrendet szeretnék tudni, mert gondolom úgy épül fel normálisan a történet.) Mert nem tudom, hogy A Fate/Zero és Fate/stay night ugyanazon anime különböző évadai vagy teljesen más animék? Vagy akkor ez most hogy van?

2020. máj. 28. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

-2006-os fate stay night

-2014 es unlimited blade works -heaven's feel 3 részes movie amiből 2 kint van eddig


Ezeknek az alapja megegyezik csak egy idő után elkezdenek eltérni egymástól és teljesen más végkimenetele lesz

Ezek közül kb mindegy melyiket kezded el ha meg akarod nézni de mivel a heaven's feel még nincs befejezve emellett az eleje kicsit fel van gyorsítva mert ugye már 2x láthattuk előtte így ezt hagynám utoljára


-fate zero

Ez egy előzmény történet az előző grál harcról érdemes megnézni

2020. máj. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ :) ment a zöld kéz
2020. máj. 29. 00:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszolónak;

Nem csak érdemes a Fate/Zerot megnézni, de azzal kell kezdeni(legalabbis szerintem), mert az a kiinduló pontja/előzménye a Stay Nightnak/továbbiaknak.

Kérdezőnek:

Ha sorrendben akarod nézni, a Zeroval kezdj, élvezhető/érthető nélküle is a többi, ám rengeteget hozzádob, ha megnézed előtte, valamint sok utólagos kérdésre kapsz választ.

2020. máj. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ki hogyan áll hozzá

Én a zeroval többször is megpróbálkoztam de kicsit zavaros volt eleinte(már ameddig néztem) aztán amikor a stay night után újra neki estem akkor tetszett meg igazán

De egyébként egyik sorrenddel sincs baj sokan nézik mind2 féle képpen

2020. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valójában ha a Fate univerzum alkotója által ajánlott sorrendet vesszük, akkor először a sima Fate/Stay Night-al kezdünk. Azért nem a Zero-val, mert az egy csomó dolgot le spoilerez a Stay Night-ból, és felvezetés nélkül egy picit kevésbé érthető, ráadásul a Zero után nézni a sima Stay Night-ot nem jó ötlet.


Szóval először a Fate/Stay Night

Utánna a Fate/Zero

Ez után mehet a Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works (mint már írták ez is konkrétan ugyan ott és ugyan azokkal a szereplőkkel indul, mint az eredeti Stay Night, de más lesz a cselekmény)

És a Fate/Stay Night: Heaven's Feel (itt is ugyan az a helyzet mint az Unlimited Balde Works-nél)


Ezek után még vannak melléksorozatok, mint a Fate/Apocrypha, vagy a Lord El Melloi II Case Files.

2020. jún. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Robbantós Ririka ***** válasza:

Így van:

[link]

2021. máj. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!